Beam PotsDOCK 9555 – RJ11 / POTS & Tracking Docking Station (9555PD)
In stock
- BRÄND:
- BEAM
- MUDEL:
- POTSDOCK 9555
- OSA #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Hiina
- Warranty:
- 34 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCKil on ka sisseehitatud Bluetooth-moodul kõneühenduse jaoks koos intelligentse jälgimis- ja hoiatussüsteemiga, mis kasutab PotsDOCKi sisseehitatud GPS-mootorit. Hoiatus- ja jälgimismoodulit saab konfigureerida nii, et see toetaks perioodilist küsitlust või hädaabiteadete aruandlust.
Telefonitoru Iridium 9555 sobib kindlalt dokkimisjaama, millel on sisseehitatud Bluetooth, USB-andmed, telefoni laadimine ja integreeritud antenn, andme- ja toiteühendus, mis võimaldab hoida kõik antennikaablid ja toiteallikad püsivalt dokiga ühendatud. Iridium 9555 telefonitoru on hõlpsasti sisestatav ja eemaldatav, vajutades PotsDOCKi ülaosas asuvat nuppu, mistõttu on 9555 igal ajal väga lihtne südamerahuga eemaldada, teades, et see on alati täielikult laetud.
PotsDOCK toetab ka valikulise kompaktse Beam Privacy Handset'i kasutamist, mille saab vajaduse korral mugavuse suurendamiseks paigutada PotsDOCKi kõrvale.
Specifications
| MUDEL | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| OSA # | 9555PD |
| TOOTE TÜÜP | SATELLIITTELEFON |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | BEAM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM VOICE |
| KASUTA TÜÜPI | FIXED, MERELINE, SÕIDUK |
| TARVIKUD | DOCKING STATION |
| TÖÖTEMPERATUUR | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| ÜHENDAB KASUGA | IRIDIUM 9555 |
| SERTIFIKATSIOONID | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| PIKKUS | 200 mm |
| LAIUS | 75 mm (3.0") |
| SÜGAVUS | 65 mm (2.7") |
| KAAL | 0.32 kg |
Feature
• Slim line kompaktne paigaldus
• Integreeritud Bluetooth-ühendus
• RJ11/POTS liides
• Hääl, SMS, SBD ja Circuit Switched Data on võimelised
• Sisseehitatud jälgimine ja SOS
• USB-andmeliides
• RS232 D9 jadaliides
• Lisavarustus/süüteandur
• 9-32V alalisvoolu sisend
• TNC ja SMA GPS-i jaoks
• Täielikult sertifitseeritud, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2-aastane remondi- või asendusgarantii