Beam SatDOCK-G 9555 Käedeta Sõiduki Dokkimisjaam (9555SDG)
In stock
- BRÄND:
- BEAM
- OSA #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Hiina
- Warranty:
- 34 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Iridium 9555 satelliittelefon sobib kindlalt dokki, mis on kompaktses disainis, erinevalt teistest traditsioonilistest dokkimiskomplektidest, mis vajavad paigaldamiseks teist välist kasti, Beam SatDOCK on kõik ühes kompaktses dokis. Teised omadused hõlmavad telefoni laadimist, sisseehitatud Bluetoothi, USB andmeedastust, sisseehitatud helinatjat ja võimaldab antenni ja toite pidevat ühendamist dokiga, valmis kasutamiseks. Iridium 9555 telefon on kergesti sisestatav ja eemaldatav doki ülaosas oleva nupu vajutamisega, muutes selle väga lihtsaks kasutada dokist eemal, kui on vaja.
SatDOCK toetab ka valikulise aktiivse privaatsus telefoni või täielikult varustatud intelligentse telefoni, RST970 kasutamist, mis lisatakse lihtsalt ja kergesti SatDOCK-ile.
SatDOCK pakub paindlikkust kasutada oma käeshoitavat satelliittelefoni, et toetada seadmete kasutamist laias valikus rakendustes. Sellel on sisseehitatud Bluetoothi moodul hääleühenduse jaoks koos intelligentse jälgimise ja häirete aruandlussüsteemiga, mis kasutab SatDOCK-i sisseehitatud GPS-mootorit. Häire- ja jälgimismoodulit saab konfigureerida, et toetada perioodilisi küsitlusi või hädaolukorra häirete aruandlust.
SatDOCK alus
. Vastupidav disain ja konstruktsioon
. Laadib 9555 telefoni kasutamiseks valmis
. Integreeritud toite- ja antenniühendus
. Integreeritud USB-ühendus
Käed-vabad režiim
. Täisdublex tehnoloogia
. Üksikasjalik häälekvaliteet
Jälgimine / GPS
. Perioodilised asukohaaruanded või kaugküsitletud
. Sisseehitatud GPS-mootor
. Liidesed Beam'i LeoTRAK-Online'iga
. Ühildub teiste jälgimisrakendustega
Paanikahäired / Häired
. Valik lisatud kaabliga häirenuppe
Integreeritud Bluetooth
Sisseehitatud helinatja
Hääl, Andmed, SMS, SBD
Privaatsus ja intelligentne telefon
. Automaatne tuvastamine vastamiseks/katkestamiseks
. Lülitub telefonide ja käed-vabad režiimide vahel
Paigaldamine
. Paindlik paigaldamine universaalse kinnitusvahendi kaudu, sobib ka seinapaigaldamiseks
. Antenn, mikrofon ja kõlar paigaldatud mugavasse asukohta
. Lubab poolpüsivat paigaldamist
Kvaliteet
. 100% tehases testitud
. Vastavus: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| OSA # | 9555SDG |
|---|---|
| TOOTE TÜÜP | SATELLIITTELEFON |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | BEAM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM VOICE |
| KASUTA TÜÜPI | AVIATION, MERELINE, SÕIDUK |
| TARVIKUD | DOCKING STATION |
| TÖÖTEMPERATUUR | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| ÜHENDAB KASUGA | IRIDIUM 9555 |
| FUNKTSIOONID | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTIFIKATSIOONID | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| PIKKUS | 200 mm (7.9") |
| LAIUS | 75 mm (3.0") |
| SÜGAVUS | 65 mm (2.7") |
| KAAL | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 omad:
• Õhuke kompaktne paigaldus
• Integreeritud Bluetooth-ühendus
• Käed-vabad paigaldus
• Privaatsuse telefonivalikud
• Hääle, SMS, SBD ja ringlülitatud andmete tugi
• Jälgimine ja SOS
• USB andmeühendus
• RS232 D9 seeria liides
• Tarvik / Süüte tuvastamine
• Täielikult sertifitseeritud, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2-aastane remondi või asendamise garantii