Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth dokkimisjaam (9555ID)
In stock
- BRÄND:
- BEAM
- OSA #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Hiina
- Warranty:
- 34 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Iridium 9555 käesolev telefon sobib kindlalt IntelliDOCK-i, millel on sisseehitatud Bluetooth, USB andmeport, sisseehitatud helistaja, telefoni laadimine ja integreeritud antenn, andme- ja toiteühendus, mis võimaldab hoida kõiki antennikaableid ja toite pidevalt dokkimisjaama ühendatuna, valmis kasutamiseks. Iridium 9555 käesolev telefon on hõlpsasti sisestatav ja eemaldatav IntelliDOCK-i ülaosas asuva nupu vajutamisega, muutes 9555 eemaldamise väga lihtsaks igal ajal, teades, et see on alati täielikult laetud.
IntelliDOCK toetab ka valikulise kompaktse Beam Privacy Handseti kasutamist, mis võib asuda IntelliDOCK-i kõrval, kui see on vajalik.
Specifications
| OSA # | 9555ID |
|---|---|
| TOOTE TÜÜP | SATELLIITTELEFON |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | BEAM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM VOICE |
| KASUTA TÜÜPI | FIXED, MERELINE, SÕIDUK |
| TARVIKUD | DOCKING STATION |
| TÖÖTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ÜHENDAB KASUGA | IRIDIUM 9555 |
| FUNKTSIOONID | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| SERTIFIKATSIOONID | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| PIKKUS | 20 cm (7.9") |
| LAIUS | ["7.5 cm (3\")"] |
| SÜGAVUS | 6.5 cm (2.6") |
| KAAL | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth dokkimisjaam (9555ID)
INTELLIDOCK KANDJA
• Hoidab 9555 käesidet turvaliselt
• Tugev disain ja konstruktsioon
• Laeb 9555 käesidet kasutamiseks valmis
• Integreeritud antenniühendus
• Käeside on alati laetud ja kasutamiseks valmis
INTEGREERITUD BLUETOOTH®
• Bluetooth® on integreeritud kandjas
• Toetab Bluetooth® hääle tarvikuid
• Mugav käed-vabad kõne
SISSEEHITATUD HELI
• Sisseehitatud helin parema helinäidiku jaoks HÄÄL, ANDMED, SMS, SBD
• Toetab kõiki Iridiumi hääle, andmete, SMS ja SBD teenuseid
• Juurdepääs ettemakstud, järelmaksu ja meeskonna kõnedele
• Bluetooth® & USB andmeühendus
PRIVAATSUSE KÄESIDE
• Toetab valikulist Beam privaatsuse käesidet
• Automaatne vastamise/rippumise tuvastamise intelligentsus
PAIGALDAMINE
• Toetab 9 - 32V DC toite sisendit
• Paindlik paigaldamine universaalse kinnitusvahendi kaudu, sobib ka seinapaigaldamiseks
• Valikuline 110 - 240V AC pistikupakk saadaval
KVALITEET
• Professionaalne tööstuslik disain
• 2 aastat meelerahu, asendamise garantii
• 100% tehases testitud
• Täielikult sertifitseeritud, Iridiumi heakskiidetud, RoHS, CE, IEC60945
What's included
In the Box:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount terasest valmistatud kinnituskonsool
Liidesed ja toitekaablid
Kasutusjuhend
Paigaldusjuhend