Intellian t130Q 3-teljeline globaalne süsteem 125 cm (49,2 tolli) helkuri ja universaalse neljapoolse LNB-ga (T3-131AQS)
In stock
- BRÄND:
- INTELLIAN
- MUDEL:
- t130Q
- OSA #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Intellian t130 meresatelliittelevisiooni süsteem (T2-1317S)
Suuremate laevastike haldajate jaoks saab t110W / t110Q ühendada mis tahes pardal oleva Intelliani ehitatud satelliitsidesüsteemiga (VSAT või FleetBroadband), et võimaldada kaugjuurdepääsu ja -haldust Aptus Webi kaudu, olenemata laeva asukohast üle maailma.
Selle Wi-Fi-toega ACU abil saavad kasutajad t110W / t110Q-ga juhtmevabalt ühenduse luua, kasutades Aptus PC või Aptus Mobile'i, iOS-i mobiilirakendust, mis on App Store'i kaudu tasuta allalaaditav. Aptus pakub kasutajatele kohest diagnostikat, jõudluse logimise funktsioone ja ühe puudutusega värskendusi antenni püsivarale ja globaalsele satelliidiraamatukogule, tagades, et antenn tagab alati tippjõudluse.
Võrratu satelliidi jõudlus merel
22 000 miili kaugusel asuva satelliidi leidmine pole lihtne, kuid tänu Inteliani laiaulatusliku otsingu tehnoloogiale otsivad meie antennid laiemast vahemikust ja lukustuvad signaalile sekunditega – neli kuni viis korda kiiremini kui tavalised antennid.
Sellest signaalist kinni hoidmine sõidu ajal või siis, kui paat liigub, on veel üks põhjus Intelliani valimiseks. Meie patenteeritud Dynamic Beam Tilting (DBT) tehnoloogia kasutab intelligentset reaalajas kiire analüüsi, et säilitada tugevaim signaal isegi siis, kui laev sõidab suurel kiirusel või karmi ilmaga. See vähendab ka vajadust pideva taldriku reguleerimise järele, vähendades antenni üldist kulumist.
Specifications
| MUDEL | t130Q |
|---|---|
| OSA # | T3-131AQS |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE TV |
| BRÄND | INTELLIAN |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SAGEDUS | Ku BAND |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |