Intellian t130W 3-teljeline ülemaailmne meresatelliittelevisioonisüsteem 125 cm (49,2 tolli) taldriku ja WorldView LNB-ga (T3-131AWS)
Out of stock
- BRÄND:
- INTELLIAN
- MUDEL:
- t130W
- OSA #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3-teljeline ülemaailmne meresatelliittelevisioonisüsteem koos 125 cm (49,2 tolli) taldriku ja WorldView LNB-ga (T2-1317W2)
Intelliani t130W sobib ideaalselt suuremate jahtide, tööpaatide ja kaubalaevade vajaduste rahuldamiseks 80-tolliste ja kõrgemate laevade jaoks. Tänu 3-teljelisele stabiliseerimisele, laiale kõrgusvahemikule ja piiramatule asimuutile ilma kaabli lahtihaaramiseta on need antennid vastuvõtlikud isegi ekvaatori lähedal või polaaraladel töötades. Need on projekteeritud, toodetud ja testitud nii, et need peavad vastu kõige karmimatele mere- ja ilmastikutingimustele.
Intellian WorldView LNB – ühe antenni süsteem, mis on loodud maailma vastu võtma
Intelliani ettevõttesisese inseneri poolt välja töötatud ja toodetud eksklusiivne Intellian WorldView LNB moodul pakub sujuvat ümberlülitamist ringpolariseeritud programmeerimise vahel Põhja-, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas ning lineaarse polariseeritud programmeerimise vahel, kasutades universaalset neljaotsalist LNB-d Euroopas, Lähis-Idas ja Aasia Vaikse ookeani piirkonnas. sisseehitatud Auto Skew Angle Control süsteem.
Nautige sujuvat ülemaailmset satelliittelevisiooni vastuvõttu
Tänu võimalusele vastu võtta mitmeribalisi ja mitme polarisatsiooniga satelliittelevisiooni teenuseid kogu maailmas, ei pea paadisõitjad enam antennikuplis olevat LNB-d käsitsi välja lülitama, kui laev liigub mõnda teise satelliittelevisiooni teenuse piirkonda. Nautige Intellian WorldView LNB-ga satelliittelevisiooni programmide katkematut vastuvõttu peaaegu kõikjal, kuhu lähete.
Specifications
| MUDEL | t130W |
|---|---|
| OSA # | T3-131AWS |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE TV |
| KASUTUSALA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRÄND | INTELLIAN |
| VÕRK | DIRECTV, DISH NETWORK |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE |
| TARVIKUD | ANTENNA |
| ANTENNI SUURUS | 125 cm (49.2 inch) |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| KAAL | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |