Intellian t240CK 3-teljeline C-Ku kaheribaline globaalne süsteem 240 cm (94,5-tollise) reflektori ja WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- BRÄND:
- INTELLIAN
- MUDEL:
- t240CK
- OSA #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Lõuna-Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3-teljeline ülemaailmne meresatelliittelevisiooni süsteem
t240CK on maailma esimene antenn, mis suudab samalt satelliidilt samaaegselt vastu võtta nii HD- kui ka SD-satelliittelevisiooni teenuseid C- ja Ku-ribal. Intelliani mitmeribaline ja mitme polarisatsiooniga WorldView LNB võimaldab kasutajatel sujuvalt häälestuda mis tahes satelliittelevisiooni teenusele üle kogu maailma, vajutades lihtsalt nuppu iga kord, kui laev liigub erinevasse satelliiditeenuse piirkonda.
Kiud valmis
Moodul Intellian FiberLink ühendab antenni allolevate tekiüksustega ühe kadudeta fiiberoptilise kaabliga, mida saab juhtida kuni 2000 M, mis lihtsustab oluliselt laeva paigaldamist. Alumise teki mitme lüliti mitme RF-väljundiga saab ühendada nii C- kui ka Ku-Band vastuvõtjad, pakkudes pardakülalistele ja meeskonnale sujuvat kasutuskogemust.
Kaughalduslahendus
t240CK-le pääseb juurde, seda saab jälgida ja juhtida kõikjal maailmas, kasutades juurdepääsu ACU sisseehitatud Aptus Web tarkvarale, mis võimaldab integraatoritel teostada rutiinseid hooldustoiminguid hallatava teenusena. Need funktsioonid hõlmavad püsivara uuendusi, jälgimisparameetrite jälgimist, jõudlusandmete logimist ja süsteemi diagnostikat ja palju muud.
Specifications
| MUDEL | t240CK |
|---|---|
| OSA # | T3-246AC |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE TV |
| KASUTUSALA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRÄND | INTELLIAN |
| VÕRK | DIRECTV, DISH NETWORK |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE |
| TARVIKUD | ANTENNA |
| ANTENNI SUURUS | 240 cm (94 inch) |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| SAGEDUS | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| KAAL | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |