Beam IsatDock2 LITE -latausasema Inmarsat IsatPhone 2:lle (ISD2Lite)
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- MALLI:
- ISATDOCK 2 LITE
- OSA #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Kiina
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE -laituri Inmarsatin IsatPhone 2:lle (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE Inmarsatin IsatPhone 2:lle mahdollistaa puolipysyvän asennuksen erilaisiin sovelluksiin, joissa tarvitaan helppoa pääsyä standardeihin puhe- ja datapalveluihin maa- ja merisovelluksille. IsatDock LITE mahdollistaa IsatPhone 2:n olevan aina päällä ja valmiina vastaanottamaan saapuvia puheluja, jotka voidaan vastata Bluetooth-lisävarusteen tai valinnaisen yksityispuhelimen kautta. Kun puhelin on dockissa, IsatPhone 2:n avustuspainike, henkilökohtainen hälytys ja seurantaominaisuudet ovat edelleen täysin toiminnassa. IsatPhone 2 -puhelin istuu tukevasti dockissa, sen ominaisuuksiin kuuluu puhelimen lataaminen, USB-dataportti, sisäänrakennettu soitin ja se mahdollistaa antennin ja virran pysyvän liittämisen dockiin, valmiina käyttöön. IsatPhone 2 -puhelin on helposti asetettavissa ja poistettavissa painamalla nappia dockin yläosassa, mikä tekee siitä erittäin helppokäyttöisen dockin ulkopuolella tarvittaessa.
Specifications
| MALLI | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| OSA # | ISD2Lite |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | INMARSAT |
| PALVELU | INMARSAT VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| YHTEENSOPIVA | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PITUUS | 99 mm |
| LEVEYS | 76 mm |
| SYVYYS | 299 mm |
| PAINO | 560 grams |