Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD)
PUHELIMET | SUUNNITELMAT | PAKETIT | LISÄVARUSTEET | VUOKRAUKSET | TUKI" ]
In stock
- MALLI:
- LITEDOCK EXTREME
- OSA #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Kiina
- Warranty:
- 24 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Iridium Extreme -puhelin istuu tukevasti telakointiasemassa, jossa on helppo napsautuslukitusmekanismi, joka voidaan liittää ja irrottaa napin painalluksella. Se on tarkoituksella rakennettu mahdollistamaan SOS-hätätilanteen käyttö, ja siinä on sisäänrakennettu GPS-yhteysmahdollisuus, joka mahdollistaa ulkoisen GPS-antennin liittämisen telakkaan. Telakka mahdollistaa myös sivuportin handsfree-liitännän käytön puheluille (asiakkaan on käytettävä johdollista kuuloketta, joka toimitetaan Iridium 9575 -puhelimien mukana).
Beam LiteDOCK Extreme -telakassa on USB-tietoliitäntä, puhelimen lataus, integroitu Iridium- ja GPS-antennit, mikä mahdollistaa kaikkien antennikaapeleiden ja virran pysyvän liittämisen telakointiasemaan, valmiina käyttöön.
Tämä telakka on suunniteltu olemaan "erittäin" edullinen. LiteDOCK pitää Iridium 9575 Extreme -satelliittipuhelimen, toimitetaan RAM-kiinnityksen kanssa helppoa asennusta varten ja on suunniteltu käyttämään standardin Extreme -puhelinlisävarusteita lataamiseen ja puheluihin handsfree-kuulokkeiden kautta. Telakka mahdollistaa myös helpon pääsyn hätäpainikkeeseen ja Iridium- ja GPS-antenniliitäntöjen kautta se voi tarjota erittäin hyvää sisäpeittoa. Telakka sisältää myös sisäänrakennetun GPS-yhteysantennin ulkoisen GPS-antennin tukemiseksi. Joten kaikki Extreme GPS-seuranta ja hätäilmoitukset ovat täysin tuettuja LiteDOCKissa.
Specifications
| MALLI | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| OSA # | EXTRMLD |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| VERKKO | IRIDIUM |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN, AJONEUVO |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| OMINAISUUDET | IRIDIUM CERTIFIED |
| SERTIFIKAATIOT | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| LEVEYS | 82,2 mm (3,24 tuumaa) |
| PAINO | 0,375 kg (0,83 livre) |