Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- MALLI:
- POTSDOCK EXTREME
- OSA #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Kiina
- Warranty:
- 24 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK tukee myös valinnaisen kompaktin BEAM Privacy -puhelimen käyttöä, joka voidaan kiinnittää PotsDOCKin viereen lisämukavuutta varten, jos tarpeen.
Telakka sisältää puhelimen latauksen, USB-yhteyden tietoliikennettä varten, integroidun antennin, tietoliikenne- ja virtaliitännän, mikä mahdollistaa kaikkien antennikaapeleiden ja virran pysyvän liittämisen telakkaan, jolloin se on aina käyttövalmis.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Pitää Iridium Extreme -puhelimen turvallisesti
. Kestävä muotoilu ja rakenne
. Lataa Iridium Extreme -puhelimen käyttövalmiiksi
. Integroidun antennin liitäntä, Iridium & GPS
. USB-yhteys
POTS/RJ11
. Tukee standardeja langattomia & johdollisia puhelimia (5 REN)
. POTS-puhelinta voidaan käyttää 600 m (2000 ft) etäisyydeltä laitteesta
. Helppo integroida PBX-järjestelmään
. Soitto-, varattu- & valintakoodit
. Erinomainen äänenlaatu
. Puhelinnumeron käsittely ja nopea valinta
SEURANTA
. Nopean GPS:n aktivointi
. Liitännät BEAMin MyBuddy Extremeen
HÄLYTYKSET/HÄLYTYKSET
. Liitännät BEAMin MyBuddy Sijaintipohjaiseen verkkosovellukseen
. Valinnainen ulkoinen hälytysnappiyhteys
INTEGROITU BLUETOOTH
. Bluetooth sisäänrakennettuna telakkaan
. Bluetooth hands-free -ääniyhteys
SISÄNRAKENNETTU SOITTOÄÄNI
. Sisäänrakennettu soittoääni parannettuna soittoilmoituksena
ÄÄNI, TIETO, SMS, SBD
. Tukee kaikkia Iridiumin ääni-, data-, SMS- & SBD-palveluja
. Pääsy ennakkomaksu-, jälkimaksu- & miehistöpuheluihin
YKSITYISYYDEN PUHELIN
. Tukee valinnaista BEAM Privacy -puhelinta
. Automaattinen vastaus, kun se otetaan kupista
ASENNUS
. Tukee 9 - 32V DC -virtasyöttöä
. Joustava asennus universaalin kiinnityksen kautta
. Mukana toimitettu 100 - 240V AC -paketti
LAATU
. Ammattimainen teollinen muotoilu
. 2 vuoden vaihtoetu mielenrauhaksi
. 100% tehdastestattu
. Täysin sertifioitu, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MALLI | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| OSA # | EXTRMPD |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | IRIDIUM |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | DOCKING STATION |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| OMINAISUUDET | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTIFIKAATIOT | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| LEVEYS | ["82,2 mm (3,24 tuumaa)"] |
| SYVYYS | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| PAINO | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Ominaisuudet:
• Kapea kompakti asennus
• Integroitu Bluetooth-yhteys
• POTS/RJ11-liitäntä, kaapeliväli jopa 600m/2000ft
• Ääni, SMS, SBD ja piirikytketty data -kykyinen
• Seuranta ja SOS (9575-käteen kautta)
• USB-tietoliitäntä
• Lisävaruste/ignition-tunnistus
• 9-32V DC virtasyöttö
• AC-pistoke mukana 110/240 syöttö
• Iridium- ja GPS-liittimet
• PABX-yhteensopiva (analoginen)
• 2 vuoden korjaus- tai vaihto-takuu
What's included
Beam PotsDOCK Extreme - Laatikoiden sisältö:
PotsDOCK Extreme
AC/DC Virtalähde
DC Virtakaapeli/Fuusiosarja
Universaali Kiinnitysalusta (RAM)
Käyttäjän käsikirja
Nopean aloituksen opas