Iridium 9602N SBD-lähetin-vastaanotin (4629A-9603N)
calcActive())">
Iridium 9602N SBD -lähetin-vastaanotin, joka on suunniteltu integroitavaksi langattomaan datasovellukseen muiden isäntäjärjestelmän laitteistojen ja ohjelmistojen kanssa, tarjoaa täydellisen ratkaisun, joka sisältää merialusten seurannan, laitteiden valvonnan ja ajoneuvon automaattisen paikantamisen.
In stock
- BRÄNDI:
- IRIDIUM
- MALLI:
- 9602N
- OSA #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Thaimaa
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
221,45 €
ALV 0%:
221,45 €
ALV 0%:
- Buy 5 for 217,02 € 217,02 € each and save 2%
- Buy 10 for 214,81 € 214,81 € each and save 3%
- Buy 20 for 210,38 € 210,38 € each and save 5%
- Buy 50 for 205,95 € 205,95 € each and save 7%
- Buy 100 for 199,31 € 199,31 € each and save 10%
Iridium 9602N SBD lähetin
Iridium 9602N SBD -lähetin-vastaanotin, joka on suunniteltu integroitavaksi langattomaan datasovellukseen muiden isäntäjärjestelmän laitteistojen ja ohjelmistojen kanssa, tarjoaa täydellisen ratkaisun tietylle sovellukselle tai vertikaalisille markkinoille. Iridium 9602N on ihanteellinen M2M-ratkaisuihin, mukaan lukien merialusten seuranta, laitteiden valvonta ja automaattinen ajoneuvon paikannus.
Iridiumin globaali, matalan viiveen SBD-palvelu on ihanteellinen ratkaisu kaiken valvontaan konteista ja kuorma-autoista lentokoneisiin ja laivoihin. Iridiumin lisäarvojälleenmyyjät integroivat sen vertikaalisiin markkinasovelluksiin sellaisilla aloilla kuin öljy- ja kaasuteollisuus, rautatie, merenkulku, ilmailu, yleishyödylliset palvelut ja hallitus/sotilas.
Iridium 9602N on yksilevyinen lähetin-vastaanotin, joka toimitetaan "mustalaatikon" lähetin-vastaanotinmoduulina. Kaikissa laiteliitännöissä on antenniliittimen lisäksi yksi moninapainen liitäntä. Vain ydinlähetin-vastaanotin toimitetaan 9602N:n mukana. Kaikki muut loppukäyttäjän kenttäsovellustoiminnot, kuten GPS, mikroprosessoripohjainen logiikkaohjaus, digitaaliset ja analogiset tulot, digitaaliset ja analogiset ulostulot, virtalähde ja antenni, tulee tarjota ratkaisun kehittäjän toimesta. Laiteliitäntä käyttäjäliittimen yli koostuu sarjatietoliitännästä, tasavirtasisääntulosta, verkon käytettävissä olevasta lähdöstä ja virran päälle/pois-ohjauslinjasta. Iridium 9602N ei sisällä eikä vaadi tilaajan tunnistusmoduulin (tunnetaan myös nimellä SIM-kortti) asettamista lähetin-vastaanottimeen. Iridium 9602M on tarkoitettu käytettäväksi lähetin-vastaanotinmoduulina, joka on asennettu toiseen isäntäjärjestelmään.
Specifications
| TOIMITUS | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MALLI | 9602N |
| OSA # | 4629A-9603N |
| TUOTETYYPPI | SATELLITE M2M |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | IRIDIUM |
| VERKKO | IRIDIUM |
| PALVELU | IRIDIUM SBD |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | MERELLINEN, AJONEUVO |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTIFIKAATIOT | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TÄHDISTÖ | 66 SATELLIITTIA |
| PITUUS | 41 mm |
| LEVEYS | 45 mm |
| SYVYYS | 13 mm |
| PAINO | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review