Iridium Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Piratismin vastainen ratkaisu (EXTRMPD-DPB)
calcActive())">
PUHELIMET | SUUNNITELMAT | NIMET | LISÄVARUSTEET | VUOKRAUS |TUKI
In stock
- BRÄNDI:
- BEAM
- MALLI:
- POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE
- OSA #:
- EXTRMPD-DPB
- Warranty:
- 24 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-EXTRMPD-DPB
2 653,13 €
ALV 0%:
2 653,13 €
ALV 0%:
Beam PotsDOCK Extreme Deluxe Piratismin vastainen ratkaisu (EXTRMPD-DPB)
Beam PotsDOCK Extreme on kompakti telakointiasema, joka on erityisesti suunniteltu tukemaan RJ11:tä, Bluetoothia ja seurantaa. PotsDOCK mahdollistaa Iridium Extreme -luurien liittämisen RJ11/POTS-liitännällä, joka mahdollistaa tavallisen langallisen, langattoman tai DECT-luuriyhteyden, tai vaihtoehtoisesti liitännän PABX-järjestelmään, joka esittää tavalliset soitto-, varattu- ja valintaäänet tavallisen puhelinverkon tavoin.
Iridium Extreme -luuri sopii turvallisesti telakointiasemaan helposti napsautettavalla lukittavalla mekanismilla, joka voidaan asettaa ja poistaa napin painalluksella. Se on suunniteltu tarkoituksella mahdollistamaan SOS-hätätilan hyödyntäminen sisäänrakennetulla GPS-kytkentätoiminnolla, jonka avulla voit liittää ulkoisen GPS-antennin telakkaan.
PotsDOCK tukee myös valinnaisen kompaktin BEAM Privacy Handsetin käyttöä, joka voidaan kiinnittää PotsDOCKin viereen käyttömukavuuden lisäämiseksi tarvittaessa.
Telakointiasemassa on puhelimen lataus, USB-liitäntä datayhteyttä varten, integroitu antenni, data- ja virtaliitäntä, jonka ansiosta kaikki antennikaapelit ja virta voidaan pitää kiinteästi kytkettynä telakkaan, joten se on aina käyttövalmis.
PotsDOCK Extreme tarjoaa lisäominaisuuksia, kuten Bluetoothin puheyhteyksiä varten sekä seurannan ja hälytyksen, jotka voidaan määrittää tukemaan säännöllistä kyselyä tai hätähälytysraportointia.
PotsDOCK tukee myös valinnaisen kompaktin BEAM Privacy Handsetin käyttöä, joka voidaan kiinnittää PotsDOCKin viereen käyttömukavuuden lisäämiseksi tarvittaessa.
Telakointiasemassa on puhelimen lataus, USB-liitäntä datayhteyttä varten, integroitu antenni, data- ja virtaliitäntä, jonka ansiosta kaikki antennikaapelit ja virta voidaan pitää kiinteästi kytkettynä telakkaan, joten se on aina käyttövalmis.
PotsDOCK Extreme CADLE
. Pitää turvallisesti Iridium Extreme -luuria
. Vankka muotoilu ja rakenne
. Lataa Iridium Extreme -luurin käyttövalmiina
. Integroitu antenniliitäntä, Iridium & GPS
. USB-liitäntä
POTS/RJ11
. Vankka muotoilu ja rakenne
. Lataa Iridium Extreme -luurin käyttövalmiina
. Integroitu antenniliitäntä, Iridium & GPS
. USB-liitäntä
POTS/RJ11
. Tukee tavallisia langattomia ja langallisia puhelimia (5 REN)
. POTS-puhelinta voidaan ajaa 600 metrin (2000 jalan) päähän yksiköstä
. Helposti integroitava PBX-järjestelmään
. Soitto-, varattu- ja valintaäänet
. Ylivoimainen äänenlaatu
. Puhelunumeron käsittely ja pikavalinta
SEURANTA
. POTS-puhelinta voidaan ajaa 600 metrin (2000 jalan) päähän yksiköstä
. Helposti integroitava PBX-järjestelmään
. Soitto-, varattu- ja valintaäänet
. Ylivoimainen äänenlaatu
. Puhelunumeron käsittely ja pikavalinta
SEURANTA
. Quick GPS:n laukaisu
. Liitännät BEAMin MyBuddy Extremeen
PANIKKI/HÄLYTYKSET
. Liitännät BEAMin MyBuddy Extremeen
PANIKKI/HÄLYTYKSET
. Liitännät BEAMin MyBuddy Location Based -verkkosovellukseen
. Valinnainen ulkoinen hälytyspainikeliitäntä
INTEGROINTI BLUETOOTH?
. Valinnainen ulkoinen hälytyspainikeliitäntä
INTEGROINTI BLUETOOTH?
. Bluetooth? sisäänrakennettu telakointiyksikköön
. Bluetooth? handsfree-ääniyhteys
SISÄLLINEN SOITTO
. Bluetooth? handsfree-ääniyhteys
SISÄLLINEN SOITTO
. Sisäänrakennettu soittoääni parantaa soittoääntä
ÄÄNI, DATA, SMS, SBD
. Tukee kaikkia Iridium-ääni-, data-, SMS- ja SBD-palveluita
. Pääsy prepaid-, post-paid- ja miehistön puheluihin
. Pääsy prepaid-, post-paid- ja miehistön puheluihin
YKSITYISYYSLUETTELO
. Tukee valinnaista BEAM Privacy -luuria
. Automaattinen vastaus, kun se otetaan kupista
. Automaattinen vastaus, kun se otetaan kupista
ASENNUS
. Tukee 9 - 32 V DC syöttöjännitettä
. Joustava asennus yleiskiinnityksen kautta
. Mukana 100 - 240 V AC-pakkaus
. Joustava asennus yleiskiinnityksen kautta
. Mukana 100 - 240 V AC-pakkaus
LAATU
. Ammattimainen teollinen suunnittelu
. 2 vuoden vaihtotakuu mielenrauhan takaamiseksi
. 100% tehtaalla testattu
. Täysin sertifioitu, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
. 2 vuoden vaihtotakuu mielenrauhan takaamiseksi
. 100% tehtaalla testattu
. Täysin sertifioitu, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MALLI | POTSDOCK EXTREME DELUXE ANTO-PIRACY BUNDLE |
|---|---|
| OSA # | EXTRMPD-DPB |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | 100% GLOBAL |
| BRÄNDI | BEAM |
| VERKKO | IRIDIUM |
| PALVELU | IRIDIUM VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | FIXED, MERELLINEN, AJONEUVO |
| LISÄVARUSTEET | DOCKING STATION |
| KÄYTTÖLÄMPÖTILA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| YHTEENSOPIVA | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| OMINAISUUDET | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| SERTIFIKAATIOT | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| LEVEYS | 82.2 mm (3.24 inches) |
| SYVYYS | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| PAINO | 0,45 kg (1 livre) |
What's included
PotsDOCK Extreme
AC/DC-virtalähde
DC-virtakaapeli/sulakesarja
Yleiskiinnitysteline (RAM)
Ohjekirja
Pikaopas
Downloads
QUICK START
(Size: 2.1 MB)
USER MANUALS
(Size: 5.4 MB)
BROCHURES
(Size: 3.8 MB)
(Size: 2.3 MB)
(Size: 1.1 MB)
Write a Review