Thuraya XT-LITE satelliittipuhelin
Out of stock
- BRÄNDI:
- THURAYA
- MALLI:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Etelä-Korea
- Warranty:
- 12 KUUKAUTTA
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 520,84 € 520,84 € each and save 2%
- Buy 5 for 510,21 € 510,21 € each and save 4%
- Buy 10 for 504,89 € 504,89 € each and save 5%
- Buy 20 for 499,58 € 499,58 € each and save 6%
- Buy 50 for 494,26 € 494,26 € each and save 7%
- Buy 100 for 488,95 € 488,95 € each and save 8%
Thuraya XT-LITE satelliittipuhelin
Thuraya XT-LITE tarjoaa luotettavat satelliittipuhelinyhteydet lyömättömällä arvolla. Se on suunniteltu kustannustietoisille käyttäjille, joiden on pysyttävä turvallisesti yhteydessä tinkimättä selkeästä ja keskeytymättömästä yhteydestä. Se on erittäin helppokäyttöinen. Voit soittaa puheluita ja lähettää tekstiviestejä satelliittitilassa riippumatta siitä, oletko ylittämässä aavikkoa, purjehtimassa merellä tai kiipeämässä vuorille.
Puhelut ja tekstiviestit satelliittitilassa
Soita puheluita ja lähetä tekstiviestejä satelliittitilassa aina, kun maanpäällinen verkko ei ole käytettävissä. Edistyksellinen monisuuntainen antenni varmistaa keskeytymättömän viestinnän ja tarjoaa saumattoman kävele ja puhu -toiminnon puheluita varten.
Pitkäkestoinen akun käyttöikä
Thuraya XT-LITE mahdollistaa luotettavan viestinnän pitkäkestoisella akulla, joka tarjoaa jopa kuusi tuntia puheaikaa ja jopa 80 tuntia valmiusaikaa.
Helppokäyttöisyys
Lataa vain puhelimesi ja varmista, että SIM-korttisi toimii. Se on niin yksinkertaista. Voit sitten ohjelmoida Thuraya XT-LITE:n jollekin 13:sta saatavilla olevasta kielestä (yksinkertaistettu kiina on saatavana erillisenä laiteohjelmistona).
Tukee vahvin ja tehokkain satelliittiverkko
Thurayan satelliittiverkko tunnetaan luotettavimmasta satelliittipeitosta, joka kattaa noin 160 maata tai kaksi kolmasosaa maapallosta. Thuraya XT-LITE mahdollistaa puhelun vastaanottamisen, vaikka satelliittiantenni olisi paikallaan, ja pysyy aina yhteydessä.
Muita ominaisuuksia ovat: Osoitekirja, hälytykset, laskin, kalenteri, puhelulokit, neuvottelupuhelut, yhteysryhmät, pikavalinta, sekuntikello ja maailmanaika.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| TOIMITUS | DUBAI, UAE |
| MALLI | XT LITE |
| TUOTETYYPPI | SATELLIITTIPUHELIN |
| KÄYTTÖALUE | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| BRÄNDI | THURAYA |
| VERKKO | THURAYA |
| PALVELU | THURAYA VOICE |
| KÄYTÄ TYYPPIÄ | KÄdessä pidetty |
| LISÄVARUSTEET | HANDSET |
| TAAJUUS | L BAND (1-2 GHz) |
| TIETOJEN NOPEUS | N/A |
| TUETUT KIELET | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| OMINAISUUDET | PHONE, TEXT MESSAGING |
| TÄHDISTÖ | 2 SATELLIITTIA |
| PUHUMISAIKA | UP TO 6 HOURS |
| VALMIUSTILA-AIKA | UP TO 80 HOURS |
| PITUUS | 128 mm (5.04") |
| LEVEYS | 53 mm (2.09") |
| SYVYYS | 27 mm (1.06") |
| PAINO | 186 grams (6.56 oz) |
Thuraya XT-Lite -peittokartta

Thurayan vankka satelliittiverkko tarjoaa peiton syrjäisimmissä paikoissa ja varmistaa ruuhkattoman satelliittiviestinnän, jotta pysyt yhteydessä aina. Innovatiivisesta satelliittisuunnittelusta jokaisen Thuraya-laitteen ja lisävarusteen luotettavuuteen tarjoamme todella ylivoimaisen satelliittiviestintäratkaisun maanpäällisten järjestelmien ja matkapuhelinverkkojen rajojen yli.
Thuraya-verkosto ei kata Pohjois- tai Etelä-Amerikkaa.