Iridium Edge™
In stock
- ZĪMOLS:
- IRIDIUM
- MODELIS:
- EDGE
- DAĻA #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Taizeme
- Warranty:
- 12 MĒNEŠI
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Ļaujiet saviem klientiem izmantot esošos uz zemes balstītos risinājumus autoparka pārvaldībai, telemātikai, drošībai un citām attālinātās uzraudzības lietojumprogrammām, izmantojot Iridium Edge™, kas ir gatava, uzticama satelīta sakaru ierīce, kas papildina esošos mobilos risinājumus, lai izveidotu divrežīmu savienojumu. pasaules attālākajiem un nepieejamākajiem apgabaliem.
Ātrs laiks līdz tirgum ir būtiska sastāvdaļa mūsdienu ļoti konkurētspējīgā sakaru vidē. Iridium Edge™ ir pabeigta, videi draudzīga, izturīga aparatūras ierīce, kas samazina izmaksas un sarežģījumus, kas saistīti ar aparatūras izstrādi, ražošanu un satelītu termināļa sertifikāciju.
Iridium Edge™ galvenās iezīmes:
- Aparatūrai gatava ierīce vienkāršai, zema riska integrācijai
- Zemu izmaksu ierīce klientiem par pieņemamu cenu
- Satelīta papildinājums patiesi globālam pārklājumam
- Pieejamība no plaukta, lai ātri nonāktu tirgū
- Izturīgs barošanas avots rūpnieciskām iekārtām
- Videi aizsargāts skarbiem apstākļiem
- 180° redzamības līnija apdraudētām, daļēji bloķētām vietām
- Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) modems, kas nodrošina Iridium izcilās tīkla priekšrocības
Galvenie tirgi:
- Flotes vadība
- Attālā uzraudzība
- SCADA
- Līdzekļu izsekošana
- Jūrniecība
Specifications
| MODELIS | EDGE |
|---|---|
| DAĻA # | EDGE1601 |
| PRODUKTA VEIDS | SATELLITE M2M |
| LIETOŠANAS ZONA | 100% GLOBAL |
| ZĪMOLS | IRIDIUM |
| TĪKLS | IRIDIUM |
| APKALPOŠANA | IRIDIUM SBD |
| IZMANTOT VEIDU | FIXED, JŪRAS, TRANSPORTLĪDZEKLIS |
| DARBĪBAS TEMPERATŪRA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| BIEŽUMS | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTIFIKĀCIJAS | CE COMPLIANCE, FCC |
| ZVAIGZNĀJS | 66 SATELĪTI |
| GARUMS | 130 mm (5.11") |
| PLATUMS | 80 mm (3.15") |
| DZIĻUMS | 30 mm (1.18") |
| SVARS | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Tīkls:
- Ziņojuma lielums: 240 baiti (saņemšana), 370 baiti (pārsūtīšana)
- Frekvence: 1616 – 1626,5 MHz
Mehānisks:
- Izmēri: 130 mm (G) x 80 mm (W) x 30 mm (H)
- Iekļūšanas aizsardzība: IP 67
- Sānu un apakšējo kabeļu izejas
Vide:
- Darba temperatūras diapazons: -40C līdz 85C
- Uzglabāšanas temperatūras diapazons: -40C līdz 85C
Saskarnes:
- RS232 AT komandu interfeiss
- Ieslēgšanas/izslēgšanas vadības līnijas
Jauda:
- Barošanas avots (9-32V), SAE J1455 Aizsargāts no slodzes
- Apgrieztās polaritātes aizsardzība
- Maksimālā jauda: 1,6 W (maksimums īsiem pārraides sērijām)
- Mazjaudas režīmi: < 100uA
Sertifikāti:
- Iridium® satelītu tīkla sertifikācija
- FCC, IC, CE, Austrālijas apstiprinājumi
- Saderīgs ar RoHS
Iridium globālā pārklājuma karte

Iridium ir vienīgais patiesi globālo satelītu balss un datu risinājumu nodrošinātājs ar pilnīgu zemes pārklājumu (ieskaitot okeānus, elpceļus un polāros reģionus). Iridium tālruņi nodrošina būtiskus sakaru pakalpojumus uz attāliem apgabaliem un no tiem, kur nav pieejams cits saziņas veids.