Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth-dockingstationbundel (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Een account maken heeft veel voordelen:
Op voorraad
| DEEL # | 9555ID-SB |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | 100% GLOBAL |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | IRIDIUM |
| DIENST | IRIDIUM VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | BUNDLE |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COMPATIBEL MET | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| STERRENBEELD | 66 SATELLIETEN |
| LENGTE | 20 cm (7.9") |
| BREEDTE | 7.5 cm (3") |
| DIEPTE | 6.5 cm (2.6") |
| GEWICHT | 0.32 kg |
In de doos:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount stalen montagebeugel
Interface- en voedingskabels
Handleiding
Installatie handleiding