Beam IsatDock LITE voor Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Op voorraad
- MERK:
- BEAM
- MODEL:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MAANDEN
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE voor Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
De Beam IsatDock LITE voor Inmarsat's IsatPhone Pro maakt een semi-permanente installatie mogelijk op een verscheidenheid aan toepassingen waar gemakkelijke toegang tot standaard spraak- en *datadiensten vereist is voor land- en zeetoepassingen.
De IsatDock LITE zorgt ervoor dat de IsatPhone Pro altijd aan staat en klaar is om inkomende oproepen te ontvangen, die kunnen worden beantwoord via een Bluetooth-accessoire of de optionele privacyhandset. De IsatPhone Pro-handset past veilig in het Dock, dat ook met een sleutel kan worden afgesloten. Andere functies zijn onder meer het opladen van de telefoon, USB * datapoort, ingebouwd belsignaal en maakt het mogelijk om de antenne en voeding permanent op het Dock aan te sluiten, klaar voor gebruik. De IsatPhone Pro-handset kan eenvoudig worden geplaatst en verwijderd door op een knop op de bovenkant van het dock te drukken, waardoor het heel gemakkelijk is om het indien nodig buiten het dock te gebruiken.
Specifications
| MODEL | ISD LITE |
|---|---|
| PRODUCT TYPE | SATELLIET TELEFOON |
| GEBRUIKSGEBIED | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERK | BEAM |
| NETWERK | INMARSAT |
| DIENST | INMARSAT VOICE |
| GEBRUIK TYPE | FIXED, MARITIEM, VOERTUIG |
| ACCESSOIRETYPE | DOCKING STATION |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| FREQUENTIE | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBEL MET | ISATPHONE PRO |
Feature
Beam IsatDock LITE-functies
• Houdt de telefoon altijd opgeladen
• Instelbare ingebouwde beltoon
• Status-LED met instelbare helderheid
• Inclusief universele RAM-beugel
• Spraak- en data-ondersteuning
• Optionele privacyhandset
• Slank ontwerp
• ABS-kunststof van hoge kwaliteit
• Enkelvoudig inbrengmechanisme
• Inbrenggeleiders
• Ontgrendeling met één knop
• Sleutel afsluitbaar
• Universele montagemogelijkheden
• Robuuste GSPS/GPS-antenneaansluiting
• Toegankelijke bedieningsknoppen
• 24 maanden garantie
What's included
Wat is inbegrepen:
• IsatDock LITE
• Universele montagebeugel (RAM)
• Handsetvergrendelingssleutel
• 10-32V DC voedingskabel
• Gebruikershandleiding
• Snelstartgids