Intellian i2 Marine satelliet-tv-systeem met MIM voor Dish Network en Bell TV (B4-I2DN)
Op voorraad
- MERK:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i2
- DEEL #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Intellian i2 Marine satelliet-tv-systeem voor Dish Network en Bell TV (B3-I2DN)
De Intellian i2 is 's werelds eerste hoogwaardige, compacte satelliet-tv-systeem met een baanbrekende geïntegreerde HD en Automatic Satellite Switching TriSat™-module. Deze state-of-the-art functionaliteit biedt watersporters premium high-definition (HD) en standaard (SD) programma-uitzendingen van toonaangevende satelliet-tv-serviceproviders zonder extra conversietools, kabelbedrading en kosten.
De i2 is de voorkeurskeuze voor kleinere vaartuigen vanaf 25 voet met zijn lichtgewicht antenne (9,8 lbs), kleine montagevoetafdruk (13") en krachtige ontwerpkenmerken. Met zijn innovatieve, gepatenteerde Wide Range Search (WRS®) en Dynamic Beam Tilting (DBT®)-technologieën, de i2 kan altijd de hoogst beschikbare signaalsterkte behouden en zorgt voor kristalheldere tv-ontvangst. Intellian's superefficiënte antenne met een diameter van 13" zorgt voor een constante, naadloze ontvangst terwijl het schip in de slip, voor anker, op de motor ligt langs de kust of varend voor de kust. De i2 TVRO 2-assige antenne is voorzien van een ingebouwd GPS-systeem dat de verwervingstijd van het satellietsignaal kan versnellen wanneer andere boten het bericht "SATELLIET ZOEKEN" op hun tv-scherm hebben!
Gebundeld met de nieuwe intelligente antennecontrole-eenheid (ACU) van Intellian, krijgen watersporters een complete kant-en-klare oplossing die is ontworpen voor eenvoud en gemak. De i2 ACU beschikt over een ingebouwde, voorgeprogrammeerde wereldwijde satellietbibliotheek voor DirecTV. Met de exclusieve Multi-satellite Interface Module* (MIM) van Intellian kunnen maar liefst drie verschillende satellieten tegelijk worden bekeken, vanaf verschillende locaties aan boord. De ACU ondersteunt automatisch schakelen tussen satellieten, rechtstreeks vanaf uw afstandsbediening, net als thuis.

Specifications
| LEVERING UIT | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i2 |
| DEEL # | B4-I2DN |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIKSGEBIED | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MERK | INTELLIAN |
| NETWERK | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| ANTENNE GROOTTE | 33 cm (13 inch) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENTIE | Ku BAND |
| CERTIFICERING | CE COMPLIANCE, FCC |
| GEWICHT | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Intellian i2-functies
Volledig geautomatiseerd systeem
Automatische satellietzoek- en identificatiefunctie
2-assige stabilisatie zorgt voor snelle tracking
Hoogwaardige antenne
Parabolische antenne met een diameter van 33 cm (13 inch) voor het ontvangen van Ku-Band-satellietsignalen
Circulaire of lineaire polarisatie afhankelijk van regio en geselecteerde LNB
Ingebouwde HD-module voor Ku-band HD TV-ontvangst
iQ² Quick&Quiet℠-technologie
Met iQ²-technologie kun je snel afstemmen, een solide signaalvergrendeling behouden en in alle rust en comfort genieten van je favoriete tv-programma's
Het Wide Range Search (WRS)-algoritme levert de snelste signaalacquisitie die overal beschikbaar is
Dynamic Beam Tilting (DBT)-technologie maakt gebruik van intelligente, real-time beam-analyse om een superieure signaaltracering te garanderen en storende achtergrondruis die wordt ervaren met conventionele antennes te elimineren
Antenne controle-eenheid
Intuïtieve bediening en weergave van digitale satellietinformatie op de ACU
Geautomatiseerde updates en diagnostiek via Aptus
Eenvoudige snelle referentie van de antennestatus
Mogelijkheid voor meerdere ontvangers
Meerdere ontvangers en tv's kunnen worden aangesloten met behulp van een Multi-Switch of de Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
Met behulp van de MIM kan een hoofdontvanger worden geselecteerd om de doelsatelliet te besturen
In Noord-Amerika is bij gebruik van schotel- of bel-tv een MIM vereist, waardoor automatisch schakelen tussen satellieten vanaf uw afstandsbediening mogelijk is, net als thuis
Interface naar externe NMEA 0183 GPS-interface
Standaard NMEA-interface waarmee een scheepseigenaar een afzonderlijk GPS-systeem kan gebruiken, waardoor de initiële zoektijd verder wordt verkort
Compacte maat
Diameter antennekoepel van 37 cm (14,6 inch).
Zeer lichte antenne weegt minder dan 4,5 kg (10 pond)
Wereldwijde garantie van drie jaar
Toonaangevende 3 jaar garantie op onderdelen en vakmanschap met 2 jaar arbeidsgarantie voor alle antennesystemen, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over uw hardware-investering
Het nieuwe garantiebeleid (3 jaar op onderdelen en 2 jaar op arbeid) is alleen geldig voor producten die na 1 januari 2017 zijn aangeschaft.
What's included
Wat zit er in
Alle satellietsystemen bevatten standaard de volgende onderdelen
- Antenne & Radome 33 cm (13 inch) Reflector & LNB
- ACU (antennecontrole-eenheid)
- PC Controller-programma (inclusief software-cd)
- Installatie- en bedieningshandleiding
- Montagesjabloon
- Snelle installatiegids
Installatiekit
- ACU-tafelmontagebeugel × 2EA
- 15 m (49) ft × 1EA antenne-ACU RG6 coaxkabel
- 3 m × 1EA ACU-IRD RG6 coaxkabel
- 10 m × 1EA DC-voedingskabel
- 1,8 m × 1EA seriële pc-kabel
- Connectoren en schroeven
Intellian i2-dekkingskaarten




