Intellian i9P Auto Skew US / Canada Marine Satelliet TV Systeem (B4-919AA)
Op voorraad
- MERK:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i9P
- DEEL #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Intellian i9P Marine satelliet-tv-systeem (B4-919AA)
De Intellian i9P biedt de meest krachtige en betrouwbare satelliet-tv-ontvangst voor zowel recreatieve als commerciële vaartuigen van meer dan 25 meter. Het stijlvolle ontwerp van de i9P past perfect in moderne gestroomlijnde schepen.
Met zijn gepatenteerde innovaties op het gebied van Wide Range Search (WRS) en Dynamic Beam Tilting (DBT)-technologieën, zelfs zonder overbodige bewegingssensoren, kan de i9P altijd kristalheldere satelliet-tv-ontvangst met cd-kwaliteitsgeluid garanderen, zelfs in de ruigste zeecondities .
Het meest innovatieve ontwerp van i9P zijn de geïntegreerde HD- en TriSat-modules in de besturingseenheid. Dit maakt de i9P het eerste mariene antenne-tv-systeem in de geschiedenis waarmee watersporters toegang hebben tot honderden HDTV-kanalen van toonaangevende satelliet-tv-serviceproviders zonder extra conversietools of kabelbedrading. Met Intellian MIM kunnen watersporters genieten van wisselende kanalen via automatische satellietschakeling, net als bij een thuissysteem. Zie de installatiehandleiding van DISH Network MIM voor meer details. Bovendien biedt deze besturingseenheid watersporters een interactief besturingsplatform via de pc-controllersoftware met een zeer gebruiksvriendelijke gebruikersinterface en een complete lijst met wereldsatellietbibliotheek.
De i9P biedt ook het geïntegreerde Auto Skew Angle Control-systeem en het zeer nauwkeurige GPS-systeem dat niet alleen de snelheid van de satellietsignaalverwervingstijd versnelt, maar ook de kwaliteit van de satellietontvangst verbetert in gebieden met een zwak satellietsignaal.
Een stevige greep op het signaal
Intellian's exclusieve Dynamic Beam Tilting (DBT) maakt gebruik van een hoogwaardige, constant aanpasbare subreflector waardoor de antenne te allen tijde het sterkste signaal behoudt terwijl het vaartuig op hoge snelheid vaart.
Snellere signaalacquisitie
Intellian's exclusieve Wide Range Search (WRS) algoritme stelt de antenne in staat om met ongelooflijke snelheid en nauwkeurigheid een signaal te zoeken, te vinden en vast te zetten.
Krachtigste prestatie
Reflectordiameter van 85 cm met landelijke dekking voor Noord- en Zuid-Amerika, Europa en de regionale dienst over de hele wereld.
Stem af op uw favoriete HDTV-zenders
Intellian's i9P biedt HD-kanalen van de Ku-band. De HD-module is eigenlijk ingebouwd in de antennecontrole-eenheid van de Intellian i9P voor naadloze integratie en eenvoudige installatie.
ingebouwde GPS
De Intellian i9P bevat een ingebouwde GPS voor eenvoudigere bediening en snellere signaalverwerving.
Draadloze connectiviteit & Aptus mobiel
Dankzij de ingebouwde Wi-Fi kan de ACU draadloos worden verbonden. Pc's, laptops en smartphones kunnen worden gebruikt om verbinding te maken met de ACU en draadloos de instellingen van het systeem te bewaken, te regelen en te wijzigen. Intellian Aptus mobile is beschikbaar om te downloaden om toegang te krijgen tot de ACU via Wi-Fi en om de antenne te bedienen vanaf hun iPhone, iPad of andere netwerkapparaten. iPhone en iPad zijn gedeponeerde handelsmerken van Apple Inc.
Alles-in-één systeem
Auto Skew Angle Control System, GPS en een uitgebreid elevatiebereik als standaardoptie zorgen ervoor dat de i9P verbeterde signaalontvangst heeft in gebieden met een zwakke satellietontvangst en nauwkeurig en eenvoudig te bedienen is, waar het schip ook vaart.

Specifications
| MODEL | i9P |
|---|---|
| DEEL # | B4-919AA |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIKSGEBIED | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MERK | INTELLIAN |
| NETWERK | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| ANTENNE GROOTTE | 85 cm (33.5 inch) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENTIE | Ku BAND |
| CERTIFICERING | CE COMPLIANCE, FCC |
| GEWICHT | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Volledig geautomatiseerd systeem
Automatisch zoeken en identificeren van satellieten. 2-assige stappenmotoren om de sokkel te stabiliseren.
Verbeterde antenne
Zeer efficiënte 34 inch parabolische antenne maakt 44dBW minimale EIRP mogelijk. RHCP / LHCP, verticale / horizontale polarisatie.
Wide Range Search (WRS)-algoritme
Methoden van concurrenten zoeken naar de smalle bandbreedte van de hoofdlob. De exclusieve WRS van Intellian zoekt echter naar het brede scala aan zijlobben en springt omhoog naar de hoofdlob, wat zorgt voor een snellere satellietverwerving.
Volledig geautomatiseerde digitale video-uitzending (DVB)
Identificatie DVB-decoder met CPLD maakt snelle identificatie mogelijk.
Dynamic Beam Tilting (DBT)-technologie
Een supersnelle subreflector draait buiten de as, controleert de signaalsterkte 50 keer per seconde en compenseert de volgrichting. Minder beweging van de hoofdreflector betekent minder geluid en verlengt de levensduur van het product.
DVB-S2-signaalidentificatie
Snelle identificatie met DVB-S2-decoder.
Nieuw type antennebesturingseenheid
• Satellietinformatie is eenvoudig te wijzigen en bij te werken
• Eenvoudige controle van de antennestatus en automatische diagnose
• Eenvoudige antennebesturing via pc-interface
Automatische polarisatie (skew-hoek) controle
Automatisch scheefhoekcontrolesysteem (-90°~ +90°) voor lineaire horizontale/verticale polarisatie.
Ingebouwde GPS en NMEA 0183-interfacepoort
De i9P bevat een ingebouwde GPS in de antenne-eenheid voor snellere signaalverwerving. De GPS van het schip kan ook worden aangesloten via de NMEA 0183-poort op het achterpaneel van de ACU.
Intellian i9P-dekkingskaarten





