Intellian i4 US Marine satelliet-tv-systeem met 45 cm (17,7 inch) reflector en All-Americas LNB (B4-409AA)
Op voorraad
- MERK:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i4
- DEEL #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Intellian i4 Marine satelliet-tv-systeem (B4-409AA)
Met hun robuuste, betrouwbare en duurzame ontwerp bieden de Intellian i4 en i4P de meest uitstekende prestaties om op het signaal te blijven. De eenvoudige installatie en gebruiksvriendelijke ACU verbindt watersporters met eersteklas satelliet-tv-entertainment terwijl ze voor anker liggen, met hoge snelheid varen of op ruwe zee varen. Het stijlvolle en gepolijste koepelontwerp van de i4/i4P maakt hem perfect voor vaartuigen langer dan 15 meter.
Met zijn exclusieve technische innovaties op het gebied van Wide Range Search (WRS) en Dynamic Beam Tilting (DBT)-technologieën, kan de i4/i4P de meest nauwkeurige trackingprestaties en de hoogste signaalontvangst bereiken zonder dat een fragiele of overbodige bewegingssensor nodig is. Een ingebed GPS-systeem kan het zoeken en verzamelen van satellieten versnellen.
De revolutionaire en innovatieve ontwerpkenmerken van de i4/i4P omvatten de ingebouwde HD- en TriSat-modules die zijn ingebouwd in de Antenna Control Unit (ACU) en de voorgeprogrammeerde wereldwijde satellietbibliotheek. Dit biedt watersporters High Definition (HD) satelliet-tv-uitzendingen van toonaangevende satelliet-tv-serviceproviders zonder extra conversietools en kabelbedrading. Met de exclusieve MIM van Intellian kunnen watersporters genieten van het wisselen van kanaal met de afstandsbediening om automatisch van het ene programma naar het andere over te schakelen, net als bij een thuissysteem. Zie de installatiehandleiding voor de DISH Network MIM voor meer details.
Voor eenvoudige en flexibele installatie en bediening ondersteunt de i4/i4P standaard Dual en Quad IRD-verbindingen met een enkele kabel tussen de antenne en de antennecontrole-eenheid (ACU). Dit eenvoudige en krachtige systeem is vervaardigd in overeenstemming met de strengste kwaliteitsverificatie van ISO 9001:2001.
Bovendien biedt het i4P-model het ingebouwde Auto Skew Angle Control-systeem om een optimale signaalsterkte te behouden en de kwaliteit van satellietontvangsten te verbeteren in gebieden met een zwak satellietsignaal.
Populaire maat met hogere prestaties
Reflectordiameter van 45 cm met landelijke dekking voor Noord-Amerika, Europa en de regionale dienst over de hele wereld.
Snellere signaalacquisitie
Intellian's exclusieve Wide Range Search (WRS) algoritme stelt de antenne in staat om met ongelooflijke snelheid en nauwkeurigheid een signaal te zoeken, te vinden en vast te zetten.
Eenvoudige en gemakkelijke installatie
Met een enkele kabel om de antenne en de ACU aan te sluiten, zijn Intellian i4/i4P-systemen snel en eenvoudig te installeren. Onze geavanceerde ACU is ontworpen om een minimale installatie te vereisen, zodat u in een mum van tijd kunt genieten van tv-programma's aan boord van uw boot.
Draadloze connectiviteit & Aptus mobiel
Dankzij de ingebouwde Wi-Fi kan de ACU draadloos worden verbonden. Pc's, laptops en smartphones kunnen worden gebruikt om verbinding te maken met de ACU en de instellingen van het systeem draadloos te bewaken, te besturen en te wijzigen. Intellian Aptus mobile is beschikbaar om te downloaden om toegang te krijgen tot de ACU via Wi-Fi en om de antenne te bedienen vanaf hun iPhone, iPad of andere netwerkapparaten. iPhone en iPad zijn gedeponeerde handelsmerken van Apple Inc.
Stem af op uw favoriete HDTV-zenders
Intellian's i4/i4P biedt HD-kanalen van de Ku-band. De HD-module is ingebouwd in de antennebesturingseenheid van de Intellian i4/i4P voor naadloze integratie en eenvoudige installatie.
ingebouwde GPS
De Intellian i4/i4P bevat een ingebouwde GPS voor eenvoudigere bediening en snellere signaalverwerving. Het stelt de i4/i4P in staat om een hogere nauwkeurigheid en eenvoudige bediening te hebben, waar het schip ook vaart.
Gebruiksvriendelijke bediening
Antenna Control Unit (ACU), die als standaardpakket wordt geleverd, biedt u de gebruiksvriendelijke bediening voor verschillende functies.

Specifications
| LEVERING UIT | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i4 |
| DEEL # | B4-409AA |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIKSGEBIED | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MERK | INTELLIAN |
| NETWERK | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| ANTENNE GROOTTE | 45 cm (17.7 inch) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENTIE | Ku BAND |
| CERTIFICERING | CE COMPLIANCE, FCC |
| GEWICHT | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Intellian i4-systeemfuncties
- Automatische satellietzoek- en identificatiefunctie
- 2-assige stabilisatie zorgt voor snelle tracking
Hoogwaardige antenne
- Parabolische antenne met een diameter van 45 cm (17,7 inch) voor het ontvangen van de Ku-band satellietsignalen
- Circulaire of lineaire polarisatie afhankelijk van regio en geselecteerde LNB
- Ingebouwde HD-module voor Ku-band HD TV-ontvangst
Intellian's gepatenteerde Quick&Quiet℠-technologie (iQ²)
- Met iQ²-technologie kun je snel afstemmen, een solide signaalvergrendeling behouden en in alle rust en comfort genieten van je favoriete tv-programma's
- Het Wide Range Search (WRS)-algoritme levert de snelste signaalacquisitie die overal beschikbaar is
- Dynamic Beam Tilting (DBT)-technologie maakt gebruik van intelligente, real-time beam-analyse om een superieure signaalkwaliteit te garanderen en storende achtergrondruis die wordt ervaren met conventionele antennes te elimineren
Antenne controle-eenheid
- Intuïtieve bediening met een digitaal informatiedisplay op de ACU
- Draadloze geautomatiseerde updates en diagnose via Aptus PC en Aptus Mobile
- DC Out-poort voor eenvoudige stroomtoevoer naar de Intellian MIM of de Shaw-decodermodule
Mogelijkheid voor meerdere ontvangers
- Meerdere ontvangers en tv's kunnen worden aangesloten met behulp van een Multi-Switch of de Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- Met behulp van de MIM kan een hoofdontvanger worden geselecteerd om de doelsatelliet te besturen
- In Noord-Amerika is bij gebruik van schotel- of bel-tv een MIM vereist, waardoor automatisch schakelen tussen satellieten vanaf uw afstandsbediening mogelijk is, net zoals u dat thuis doet
Ingebouwde GPS en NMEA 0183-interface
- De i3 bevat een ingebouwde GPS in de antenne-eenheid voor snellere signaalverwerving
- De GPS van het schip kan ook worden aangesloten via de NMEA 0183-poort op het achterpaneel van de ACU
Stijlvolle Radome-profielmaat
- 50 cm (19,7 inch) diameter antennekoepel
- Antenne weegt minder dan 11,6 kg (25,5 pond)
Wereldwijde garantie van drie jaar
- Toonaangevende 3 jaar garantie op onderdelen en vakmanschap met 2 jaar arbeidsgarantie voor alle antennesystemen, zodat u zich geen zorgen hoeft te maken over uw hardware-investering
What's included
Wat zit er in
Alle satellietsystemen bevatten standaard de volgende onderdelen
- Antenne & Radome 45 cm (18 inch) Reflector & LNB
- ACU (antennecontrole-eenheid)
- PC Controller-programma (inclusief software-cd)
- Installatie- en bedieningshandleiding
- Installatiesjabloon
- Snelle installatiegids
Installatiekit
- ACU-tafelmontagebeugel × 2EA
- 15 m (49) ft × 1EA antenne-ACU RG6 coaxkabel
- 3 m × 1EA ACU-IRD RG6 coaxkabel
- 10 m × 1EA DC-voedingskabel
- 1,8 m × 1EA seriële pc-kabel
- Connectoren en schroeven
Intellian i4-dekkingskaarten





