Intellian i9W 2-assig wereldwijd maritiem satelliet-tv-systeem met schotel van 85 cm (33,5") en WorldView LNB (B4-919W2)
Op voorraad
- MERK:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i9W
- DEEL #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Zuid-Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Compatibiliteit met wereldwijde satellietdiensten
Intellian i9W biedt het ultieme gemak om u te verbinden met duizenden gratis tv-, betaal-tv-, standaarddefinitie- en hogedefinitieprogramma's over de hele wereld met één LNB-module die meerdere (8) LO-frequenties bevat.
Handsfree WorldView™ LNB-module
De 2e generatie WorldView LNB-module waarvoor patent is aangevraagd, is de nieuwste innovatie van Intellian. In tegenstelling tot andere LNB's van het TVRO-systeem met een stabiliteit van ±1.000 kHz, is de Intellian WorldView LNB-module gebouwd op de hoogste stabiliteit van ±10 kHz, wat 100 keer meer nauwkeurigheid en grotere signaalgevoeligheid heeft.
Bovendien ontvangt deze LNB-module multi-band en multi-polarisatie satelliet-tv-diensten over de hele wereld. Daarom hoeven schippers de LNB in de antennekoepel niet handmatig te vervangen telkens wanneer het schip een ander satellietservicegebied binnenvaart.
DVB-S2 digitale tv-ontvangst
Sommige van de HD TV-services zijn overgestapt op DVB-S2 en zullen er in de toekomst meer zijn. Dankzij de baanbrekende DVB-S2 digitale tv-technologie van Intellian kunnen watersporters nu genieten van hun favoriete DTH-entertainment (Direct To Home) op zee, net als thuis.
Wereldwijde satellietbibliotheek
De i9W bevat de voorgeprogrammeerde wereldwijde satellietbibliotheek waarmee watersporters de gewenste satelliet kunnen selecteren terwijl ze van regio naar regio reizen. Zodra de satelliet is geselecteerd, schakelt de WorldView LNB-module automatisch over naar de overeenkomstige lokale frequentie om het signaal te ontvangen.
Draadloze connectiviteit & Aptus mobiel
Dankzij de ingebouwde Wi-Fi kan de ACU draadloos worden verbonden. Pc's, laptops en smartphones kunnen worden gebruikt om verbinding te maken met de ACU en de instellingen van het systeem draadloos te bewaken, te besturen en te wijzigen. Intellian Aptus mobile is beschikbaar om te downloaden om toegang te krijgen tot de ACU via Wi-Fi en om de antenne te bedienen vanaf hun iPhone, iPad of andere netwerkapparaten. iPhone en iPad zijn gedeponeerde handelsmerken van Apple Inc.

Specifications
| MODEL | i9W |
|---|---|
| DEEL # | B4-919W2 |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIKSGEBIED | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MERK | INTELLIAN |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| ANTENNE GROOTTE | 85 cm (33.5 inch) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENTIE | Ku BAND |
| CERTIFICERING | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| GEWICHT | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Intellian i9W-dekkingskaarten





