Intellian t100Q 3-assig wereldwijd maritiem satelliet-tv-systeem met 105 cm (41,3") antenne en universele quad LNB (T3-111AQS)
Op voorraad
- MERK:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t100Q
- DEEL #:
- T3-101AQS3
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t100Q-TV-System
Intellian t100Q 3-assig wereldwijd maritiem satelliet-tv-systeem met 105 cm (41,3") antenne en universele quad LNB (T3-111AQS)
Geoptimaliseerd voor de Europese markt
Intellian biedt precies de juiste oplossing voor het doel van de Europese klant. Het is eenvoudig, gemakkelijk, betrouwbaar en betaalbaar. Voor schepen die in de toekomst mogelijk wereldwijde tv-dekking nodig hebben, is er ook een conversiekit beschikbaar voor het WorldView LNB-model.
DVB / DVB-S2-signaalontvangst
Sommige van de HD TV-services zijn overgestapt op DVB-S2 en er zullen er in de toekomst meer zijn. Dankzij de baanbrekende DVB-S2 digitale tv-technologie van Intellian kunnen watersporters nu genieten van hun favoriete DTH-entertainment (Direct To Home) op zee, net als thuis.
Intelligente signaalverdeling
De systemen uit de t-serie beschikken nu over een ingebouwde Quattro-schakelmodule, die op intelligente wijze verschillende toonsignalen naar de juiste poorten verdeelt op oudere multischakelaars die op het schip zijn geïnstalleerd. Behalve de ACU hoeft er benedendeks niets opnieuw te worden geconfigureerd.
Wereldwijde satellietbibliotheek
De t110Q bevat de voorgeprogrammeerde wereldwijde satellietbibliotheek waarmee watersporters de gewenste satelliet kunnen selecteren terwijl ze van regio naar regio reizen. Van de ene regio naar de andere gaan is net zo eenvoudig als een paar tikken op de knop op uw smartphone of tablet.
Toegewijde Ethernet-poort voor beheer
De beheer-ethernetpoort aan de voorzijde van ACU maakt een directe en eenvoudige netwerkverbinding tussen een pc en de ACU mogelijk. De beheerpoort ondersteunt standaard een DHCP-netwerkverbinding, waardoor automatische IP-configuraties en snelle toegang tot de externe beheeroplossing van Intellian, Aptus Web, mogelijk is.
Draadloze connectie
Dankzij de ingebouwde Wi-Fi kan de ACU draadloos worden verbonden en kan deze met een schakelaar worden in- en uitgeschakeld. Alle soorten draadloze apparaten zoals pc's, laptops en smartphones kunnen worden gebruikt om verbinding te maken met de ACU en de instellingen van het systeem draadloos te bewaken, te bedienen en te wijzigen
Specifications
| LEVERING UIT | SEOUL (SOUTH KOREA) |
|---|---|
| MODEL | t100Q |
| DEEL # | T3-101AQS3 |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIKSGEBIED | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MERK | INTELLIAN |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| ANTENNE GROOTTE | 105 cm (41.3 inch) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| GEWICHT | 93,9 kg (207 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |