Intellian t130Q 3-assig wereldwijd systeem met 125 cm (49,2 inch) reflector en universele quad LNB (T3-131AQS)
Op voorraad
- MERK:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130Q
- DEEL #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Intellian t130 Maritiem satelliet-tv-systeem (T2-1317S)
Voor degenen die grotere vloten beheren, kan de t110W / t110Q worden verbonden met elk door Intellian gebouwd satellietcommunicatiesysteem aan boord (VSAT of FleetBroadband) om externe toegang en beheer via Aptus Web mogelijk te maken, ongeacht waar het schip zich over de hele wereld bevindt.
Met zijn Wi-Fi-compatibele ACU kunnen gebruikers draadloos verbinding maken met de t110W / t110Q met behulp van Aptus PC of Aptus Mobile, een mobiele iOS-applicatie die gratis kan worden gedownload via de App Store. Aptus biedt gebruikers directe diagnostiek, prestatieregistratiefuncties en one-touch-updates voor de firmware van de antenne en de Global Satellite Library, zodat de antenne te allen tijde topprestaties levert.
Ongeëvenaarde satellietprestaties op zee
Het is niet eenvoudig om een satelliet te vinden die 22.000 mijl verwijderd is, maar dankzij Intellian's Wide Range Search-technologie zoeken onze antennes over een groter bereik en vinden ze binnen enkele seconden een signaal - vier tot vijf keer sneller dan conventionele antennes.
Dat signaal vasthouden tijdens het varen of wanneer de boot vaart is nog een reden om voor Intellian te kiezen. Onze gepatenteerde Dynamic Beam Tilting (DBT)-technologie maakt gebruik van intelligente, real-time bundelanalyse om het sterkste signaal te behouden, zelfs wanneer het schip met hoge snelheden of in ruw weer vaart. Het vermindert ook de behoefte aan constante schotelaanpassing, waardoor de algehele slijtage van de antenne wordt verminderd.
Specifications
| MODEL | t130Q |
|---|---|
| DEEL # | T3-131AQS |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| MERK | INTELLIAN |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENTIE | Ku BAND |
| CERTIFICERING | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |