Intellian t130W 3-assig wereldwijd maritiem satelliet-tv-systeem met schotel van 125 cm (49,2") en WorldView LNB (T3-131AWS)
Niet op voorraad
- MERK:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130W
- DEEL #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3-assig wereldwijd maritiem satelliet-tv-systeem met schotel van 125 cm (49,2") en WorldView LNB (T2-1317W2)
Intellian's t130W is bij uitstek geschikt om te voldoen aan de behoeften van grotere jachten, werkboten en commerciële schepen van 80' en meer. Met 3-assige stabilisatie, breed elevatiebereik en onbeperkte azimut zonder kabel los te maken, zijn deze antennes in staat om te ontvangen, zelfs wanneer ze in de buurt van de evenaar of in poolgebieden worden gebruikt. Ze zijn ontworpen, vervaardigd en getest om de meest ruige zee- en weersomstandigheden te weerstaan.
Intellian WorldView LNB - Het enige antennesysteem dat is gebouwd om de wereld aan te kunnen
De exclusieve Intellian WorldView LNB-module is ontworpen en vervaardigd door Intellian's in-house engineering en biedt naadloos schakelen tussen circulair gepolariseerde programmering in Noord-, Midden- en Zuid-Amerika, en lineair gepolariseerde programmering met behulp van Universal Quad LNB in Europa, het Midden-Oosten en Azië-Pacific met zijn ingebouwd Auto Skew Angle Control-systeem.
Geniet van naadloze wereldwijde satelliet-tv-ontvangst
Met de mogelijkheid om multi-band en multi-polarisatie satelliet-tv-services over de hele wereld te ontvangen, hoeven watersporters niet langer handmatig de LNB in de antennekoepel uit te schakelen wanneer het schip een andere satelliet-tv-serviceregio binnenvaart. Geniet vrijwel overal van een ononderbroken ontvangst van satelliet-tv-programma's met de Intellian WorldView LNB.
Specifications
| MODEL | t130W |
|---|---|
| DEEL # | T3-131AWS |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIKSGEBIED | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MERK | INTELLIAN |
| NETWERK | DIRECTV, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| ANTENNE GROOTTE | 125 cm (49.2 inch) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| GEWICHT | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |