Intellian t240CK 3-assig C-Ku dual-band wereldwijd systeem met 240 cm (94,5 inch) reflector en WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
Op voorraad
- MERK:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t240CK
- DEEL #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Zuid-Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3-assig wereldwijd maritiem satelliet-tv-systeem
De t240CK is 's werelds eerste antenne die zowel HD- als SD-satelliet-tv-diensten op C-band en Ku-band tegelijkertijd van dezelfde satelliet kan ontvangen. Intellian's multi-band en multi-polarisatie WorldView LNB stelt gebruikers in staat om naadloos af te stemmen op elke satelliet-tv-service over de hele wereld door simpelweg op een knop te drukken telkens wanneer het schip een andere satelliet-serviceregio binnenvaart.
Vezel klaar
De Intellian FiberLink-module verbindt de antenne met de units benedendeks met een enkele verliesloze glasvezelkabel, die tot 2000 M kan lopen, wat de installatie aan boord aanzienlijk vereenvoudigt. Met meerdere RF-uitgangen van de multi-switch benedendeks kunnen zowel C- als Ku-Band-ontvangers worden aangesloten, wat een naadloze gebruikerservaring biedt aan gasten en bemanning aan boord.
Oplossing voor beheer op afstand
De t240CK is toegankelijk, bewaakt en bestuurd vanaf elke locatie ter wereld door toegang te krijgen tot de ingebouwde Aptus-websoftware van de ACU, waardoor integrators routinematige onderhoudsactiviteiten kunnen uitvoeren als een beheerde service. Deze functies omvatten firmware-upgrades, het bewaken van trackingparameters, het loggen van prestatiegegevens, systeemdiagnose en meer.
Specifications
| MODEL | t240CK |
|---|---|
| DEEL # | T3-246AC |
| PRODUCT TYPE | SATELLITE TV |
| GEBRUIKSGEBIED | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MERK | INTELLIAN |
| NETWERK | DIRECTV, DISH NETWORK |
| GEBRUIK TYPE | MARITIEM |
| ACCESSOIRETYPE | ANTENNA |
| ANTENNE GROOTTE | 240 cm (94 inch) |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREQUENTIE | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| GEWICHT | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |