Cobham BGAN Explorer 325 kjøretøy i bevegelse satellitt Internett-system (403721A-00502)
BGAN TERMINALER | PLANER | TILBEHØR | UTLEIE | BRUKERSTØTTE
In stock
- MERKE:
- COBHAM
- MODELL:
- EXPLORER 325
- DEL #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MÅNEDER
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 kjøretøy i bevegelse satellitt Internett-system (403721A-00700)
Kompakt tale- og bredbåndsløsning for kjøretøy
Med EXPLORER 325 BGAN-terminal kan du koble til verden via tale eller data over Inmarsat BGAN umiddelbart, selv når kjøretøyet ditt er i bevegelse.
Kommunikasjon mens du er på farten sikrer at du kan få jobben gjort, og med EXPLORER 325 er du aldri ute av kontakt, selv om du reiser i opptil 200 km/t.
Rask tilkobling
Den muliggjør BGAN-datahastigheter på opptil 384 kbps standard IP og opptil 128 kbps streaming, og drift ned til 5° høyde selv når du beveger deg med hastighet over ulendt underlag.
Dra nytte av en rask tilkobling og tilliten til at den ikke blir avbrutt når du reiser gjennom tøffe miljøer.
Enkel å distribuere
EXPLORER 325 er så enkel å distribuere - bare plasser antennen på taket av kjøretøyet ditt, koble den og PC-en til terminalen og du har en mobil kommunikasjonshub.
Du kan praktisk talt være på kontoret ditt på kort tid. Få tilgang til VPN, følg med på e-post, surf på nettet; med faste priser og ingen roamingavgifter når du krysser grenser.
Kompakt form
Med en diameter på 35 cm, 12 cm høy og en vekt på bare 3,6 kg, har EXPLORER 325 den minste tilgjengelige BGAN-antennen for kjøretøy på markedet.
Den kompakte størrelsen og prisen på EXPLORER 325 åpner for nye applikasjoner for kommunikasjon på farten, inkludert tog og lastebiler.
| Dimensjoner (H/B/D) | Sender: 41x231x278mm Antenne: 120/?350mm |
| Vekt | Sender: 2,4 kg/Antenne: 4,4 kg |
| Standard IP | opptil 384 kbps |
| Standard stemme | 4 kbps |
| Premium stemme | 3,1 kHz lyd, 64 kbps (@elevation >45?) |
Specifications
| MODELL | EXPLORER 325 |
|---|---|
| DEL # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUKTTYPE | SATELLITT INTERNETT |
| BRUKSOMRÅDE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERKE | COBHAM |
| NETTVERK | INMARSAT |
| SERVICE | INMARSAT BGAN |
| BRUK TYPE | KJØRETØY |
| TILBEHØRSTYPE | TERMINAL |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| DATAHASTIGHET | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| STØTTE SPRÅK | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| EGENSKAPER | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| SERTIFIKATAI | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Inkludert i systemet
1. Fullt integrert autosporingsantenne
- Farge: Hvit
- Innebygde magnetiske fester for antennemontering
2. EXPLORER Transceiver for landkjøretøy.
- Standard Ethernet-kabel (2m/6,6ft)
- Komme i gang kit - Hurtigstartguide, CD med manualer
- 12/24VDC inngangskabel
- Antennekabel, Coax m/ TNC-kontakt (2,7 m/8,8 fot)
3. Thrane IP-håndsett kablet med holder og kveilet kabel.
Spesifikt for 403721A-00520-varianten:
- GNSS: Kun GPS - ingen Glonass, Beidou eller Galileo støtte
- Alphasat: Fungerer i EMEA, men støtter ikke de utvidede L-båndsfrekvensene under Alphasat
Inmarsat BGAN dekningskart

Dette kartet viser Inmarsats forventninger til dekning etter den kommersielle introduksjonen av Inmarsats fjerde L-Band-region. Det representerer ikke en garanti for service. Tilgjengeligheten av tjenester i utkanten av dekningsområdene varierer avhengig av ulike forhold.