Cobham BGAN Explorer 727 kjøretøy i bevegelse satellitt Internett-system (403722A-20002)
BGAN TERMINALER | PLANER | TILBEHØR | UTLEIE | BRUKERSTØTTE
In stock
- MERKE:
- COBHAM
- MODELL:
- EXPLORER 727
- DEL #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MÅNEDER
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 kjøretøy i bevegelse satellitt Internett-system (403722A-20002)
Cobham BGAN EXPLORER 727-antennen er takmontert og sporer konstant satellittposisjoner, som igjen gir en høyhastighets bredbåndsforbindelse til enhver tid.
Høyhastighets bredbånd på farten
Antennen sporer automatisk satellittposisjoner som muliggjør høyhastighetstilkobling mens du er på farten. Samtidig 432 kbps data og telefonsamtaler – selv ved hastigheter over 200 km/t.
Mobil kommunikasjon
Plasser antennen på taket av kjøretøyet ditt for å gjøre den om til en komplett mobilkommunikasjonshub. Gir tilgang til internett og telefonnettverk umiddelbart.
Direktestrømming - eller lagre-og-send
Tilrettelegger for både live-streaming og store-andforward og muliggjør direkte overføringer fra hot spots i verden. Bruk de høyeste strømmehastighetene som er tilgjengelige på BGAN med BGAN X-Stream når terminalen står stille (på pause).
Specifications
| MODELL | EXPLORER 727 |
|---|---|
| DEL # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUKTTYPE | SATELLITT INTERNETT |
| BRUKSOMRÅDE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERKE | COBHAM |
| NETTVERK | INMARSAT |
| SERVICE | INMARSAT BGAN |
| BRUK TYPE | KJØRETØY |
| TILBEHØRSTYPE | TERMINAL |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| STØTTE SPRÅK | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| EGENSKAPER | INTERNET |
What's included
Inkludert i systemet
1. Fullt integrert autosporingsantenne (hvit)
2. EXPLORER Transceiver for landkjøretøy
- Standard Ethernet-kabel (5 m/16,4 fot)
- 12/24 VDC inngangskabel (6m/19,7 fot)
- Antennekabler, COAX m/ TNC-kontakt (2,7m/8,8ft, 8m/26ft)
- Komme i gang kit - Hurtigstartguide, CD med manualer
3. 403670A-00500: IP-håndsett kablet med holder og kveilet kabel
4. Antennemonteringssett (fast / skinne)
Inmarsat BGAN dekningskart

Dette kartet viser Inmarsats forventninger til dekning etter den kommersielle introduksjonen av Inmarsats fjerde L-Band-region. Det representerer ikke en garanti for service. Tilgjengeligheten av tjenester i utkanten av dekningsområdene varierer avhengig av ulike forhold.