Cobham Explorer 510 BGAN land bærbar satellitt-internettterminal (403711A-00500)
In stock
- MERKE:
- COBHAM
- MODELL:
- BGAN EXPLORER 510
- DEL #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodsja
- Warranty:
- 12 MÅNEDER
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
En ny måte å koble seg på
Ultra-bærbar
Pålitelig tilkobling
Specifications
| MODELL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| DEL # | 403711A-00500 |
| PRODUKTTYPE | SATELLITT INTERNETT |
| BRUKSOMRÅDE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERKE | COBHAM |
| NETTVERK | INMARSAT |
| SERVICE | INMARSAT BGAN |
| BRUK TYPE | FIXED, PORTABLE |
| TILBEHØRSTYPE | TERMINAL |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| DATAHASTIGHET | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| STØTTE SPRÅK | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREKVENS | L BAND (1-2 GHz) |
| EGENSKAPER | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| SERTIFIKATAI | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELLASJON | 3 SATELLITT |
| STANDBY-TID | 24 HOURS |
| LENGDE | 202 mm (7.8") |
| BREDDE | 202 mm (7.8") |
| DYBDE | 51.8 mm (2") |
| VEKT | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• EXPLORER 510-terminal
• Innebygd oppladbart litiumionbatteri
• EXPLORER Softbag
• USB til Ethernet-konverteringskabel
• 100-240VAC strømforsyning
• Multi-Languge Quick Start Quide
• Flerspråklig webserver og innebygd manual (ENG, FR, DE, ES, RU, JP og CN)
Inmarsat BGAN dekningskart

Dette kartet viser Inmarsats forventninger til dekning etter den kommersielle introduksjonen av Inmarsats fjerde L-Band-region. Det representerer ikke en garanti for service. Tilgjengeligheten av tjenester i utkanten av dekningsområdene varierer avhengig av ulike forhold.