Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE mobilmodem (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- MERKE:
- COBHAM
- DEL #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Danmark
- Warranty:
- 12 MÅNEDER
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE mobilmodem (403756A-00500)
Ved ganske enkelt å koble til LTE-modemet på baksiden av EXPLORER 540 , kan terminalen bruke et lokalt mobilnettverk som et alternativ til BGAN, med automatisk failover mellom BGAN og mobilnettverk.
LTE-modemet er bilklassifisert og designet for tøffe miljøer med et utvidet temperaturområde på -40 til +85°C, og det når gjennomstrømninger på opptil 150 Mbps med LTE Cat. 4.
Specifications
| DEL # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| PRODUKTTYPE | SATELLITE M2M |
| BRUKSOMRÅDE | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MERKE | COBHAM |
| NETTVERK | INMARSAT |
| SERVICE | INMARSAT BGAN M2M |
| BRUK TYPE | FIXED |
| DARBINĖ TEMPERATŪRA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| LENGDE | 85 mm |
| BREDDE | 85 mm |
| DYBDE | 40 mm |
| VEKT | 380 grams |