Beam IntelliDOCK 9555 – balík dokovacej stanice Bluetooth (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| ČASŤ # | 9555ID-SB |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITIA | FIXED, MARITIME, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | BUNDLE |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| CONSTELLATION | 66 SATELITY |
| DĹŽKA | 20 cm (7.9") |
| WIDTH | 7.5 cm (3") |
| DEPTH | 6.5 cm (2.6") |
| VÁHA | 0.32 kg |
V krabici:
Beam IntelliDOCK 9555
Oceľová montážna konzola pre montáž na baran
Rozhranie a napájacie káble
Používateľská príručka
Návod na inštaláciu