Beam IsatDock LITE pre Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- MODEL:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE pre Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE pre Inmarsat IsatPhone Pro umožňuje semipermanentnú inštaláciu v rôznych aplikáciách, kde sa vyžaduje jednoduchý prístup k štandardným hlasovým a *dátovým službám pre aplikácie na zemi a na mori.
IsatDock LITE umožňuje, aby bol IsatPhone Pro vždy zapnutý a pripravený prijímať prichádzajúce hovory, na ktoré možno odpovedať pomocou príslušenstva Bluetooth alebo voliteľného slúchadla na ochranu súkromia. Slúchadlo IsatPhone Pro sa bezpečne zmestí do doku, ktorý je tiež uzamykateľný kľúčom, ďalšie funkcie zahŕňajú nabíjanie telefónu, USB *dátový port, vstavané zvonenie a umožňuje trvalé pripojenie antény a napájania k doku pripravenému na použitie. Slúchadlo IsatPhone Pro sa ľahko vkladá a vyberá stlačením tlačidla na hornej strane doku, vďaka čomu sa v prípade potreby veľmi ľahko používa mimo doku.
Specifications
| MODEL | ISD LITE |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP POUŽITIA | FIXED, MARITIME, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | DOCKING STATION |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO |
Feature
Funkcie Beam IsatDock LITE
• Udržuje telefón vždy nabitý
• Nastaviteľné vstavané zvonenie
• Stavová LED s nastaviteľným jasom
• Obsahuje univerzálny držiak RAM
• Hlasová a dátová podpora
• Voliteľné súkromné slúchadlo
• Tenký dizajn
• Vysoko kvalitný ABS plast
• Jednočinný mechanizmus vkladania
• Vkladacie vodidlá
• Uvoľnenie jedným tlačidlom
• Uzamykateľný kľúč
• Univerzálne možnosti montáže
• Robustné pripojenie antény GSPS/GPS
• Prístupné ovládacie tlačidlá
• Záruka 24 mesiacov
What's included
Čo je zahrnuté:
• IsatDock LITE
• Univerzálna montážna konzola (RAM)
• Blokovací kľúč slúchadla
• 10-32V DC napájací kábel
• Používateľská príručka
• Príručka pre rýchly štart