Thuraya WE Satellite Hotspot
In stock
- ZNAMKA:
- THURAYA
- DEL #:
- WE
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
Ena kartica SIM, dostopna točka z dvojnim načinom
Thuraya WE je edina dostopna točka na trgu, ki ponuja zmožnost dvojnega načina. Razširja podatkovno pokritost s ponudbo satelitskih in LTE širokopasovnih podatkovnih storitev, ki vam omogočajo enostavno premikanje v območja prizemne pokritosti in iz njih.
Ročna ali samodejna izbira omrežja
Thuraya WE vam omogoča prilagodljivo preklapljanje med omrežji z nastavitvijo funkcije samodejnega preklapljanja omrežja na spletnem vmesniku ali aplikaciji za pametni telefon. Dostopna točka bo samodejno preklopila iz vašega privzetega omrežja v drugo omrežje, ko boste zunaj dosega.
Klici in besedilna sporočila v satelitskem načinu
Aplikacija Thuraya WE spremeni vašo pametno napravo v satelitski telefon in vam omogoča dostop do seznama stikov vašega obstoječega telefona za opravljanje satelitskih klicev in sporočil SMS, ko je izbran satelitski način.
Enostaven za uporabo vmesnika
Za popoln nadzor dostopne točke je Thuraya razvila uporabniku prijazen vmesnik, do katerega lahko dostopate prek spleta ali prek mobilne aplikacije, združljive s sistemoma iOS in Android.
Poenotene komunikacije
S Thuraya WE lahko katero koli območje spremenite v dostopno točko Wi-Fi, povežete vse svoje naprave in aplikacije, uživate v internetu s povezavo do 10 pametnih naprav na dostopno točko Thuraya WE Wi-Fi v radiju 30 metrov ali več.
Lahek in vzdržljiv
S težo le 1 kg je Thuraya WE kompaktna, lahka in prenosna ter ponuja glasovno in podatkovno povezljivost na poti. Ima svetovno priznano stopnjo zaščite pred vdorom IP54, ki zagotavlja zaščito pred prahom in pršenjem vode iz katere koli smeri, da prenese težka okolja.
Specifications
| DOSTAVA IZ | DUBAI, UAE |
|---|---|
| DEL # | WE |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| ZNAMKA | THURAYA |
| OMREŽJE | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA IP |
| VRSTA UPORABE | PORTABLE |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | INTERNET, EMAIL |
| OZVEZDJE | 2 SATELITA |
| DOLŽINA | 230 mm |
| PREMER | 197 mm |
| DEPTH | 24 mm |
| UTEŽ | 1.0 kg |
Zemljevid pokritosti Thuraya WE

Robustno satelitsko omrežje Thuraya zagotavlja pokritost na najbolj oddaljenih lokacijah in zagotavlja satelitsko komunikacijo brez zastojev, da boste ves čas povezani. Od inovativne satelitske zasnove do zanesljivosti vsake naprave in dodatne opreme Thuraya nudimo resnično vrhunsko satelitsko komunikacijsko rešitev onkraj meja prizemnih sistemov in celičnih omrežij.
Omrežje Thuraya ne pokriva severne ali južne Amerike.