Супутникова точка доступу Thuraya WE
In stock
- БРЕНД:
- THURAYA
- ЧАСТИНА #:
- WE
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
Одна SIM-карта, дворежимна точка доступу
Thuraya WE — єдина точка доступу на ринку, яка пропонує можливість подвійного режиму. Він розширює покриття даних, пропонуючи послуги широкосмугового зв’язку через супутникове та LTE, що дозволяє вам легко переміщатися в зону наземного покриття та виходити з неї.
Ручний або автоматичний вибір мережі
Thuraya WE дозволяє гнучко перемикатися між мережами, налаштувавши функцію автоматичного перемикання мереж у веб-інтерфейсі або програмі для смартфона. Точка доступу автоматично переключиться з вашої мережі за умовчанням на іншу мережу, коли ви вийдете поза зоною покриття.
Дзвінки та текстові повідомлення в супутниковому режимі
Додаток Thuraya WE перетворює ваш смарт-пристрій на супутниковий телефон, він дає вам доступ до наявного списку контактів вашого телефону, щоб здійснювати супутникові дзвінки та SMS, коли вибрано супутниковий режим.
Простий у використанні інтерфейс
Щоб повністю контролювати точку доступу, Thuraya розробила зручний інтерфейс, до якого можна отримати доступ через Інтернет або через мобільний додаток, сумісний із системами iOS та Android.
Уніфіковані комунікації
За допомогою Thuraya WE ви можете перетворити будь-яку територію на точку доступу Wi-Fi, підключити всі свої пристрої та програми, насолоджуватися Інтернетом, підключивши до 10 розумних пристроїв до точки доступу Wi-Fi Thuraya WE в радіусі 30 метрів або більше.
Легкий і міцний
Thuraya WE важить лише 1 кг, компактний, легкий і портативний, забезпечуючи підключення до голосу та даних у дорозі. Він має всесвітньо визнаний рівень захисту IP54, який забезпечує захист від пилу та бризок води з будь-якого напрямку, щоб витримувати суворі умови.
Specifications
| ДОСТАВКА ВІД | DUBAI, UAE |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | WE |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| БРЕНД | THURAYA |
| МЕРЕЖА | THURAYA |
| СЕРВІС | THURAYA IP |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | INTERNET, EMAIL |
| СУЗІР'Я | 2 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 230 mm |
| ШИРИНА | 197 mm |
| ГЛИБИНА | 24 mm |
| ВАГА | 1.0 kg |
Карта покриття Thuraya WE

Надійна супутникова мережа Thuraya забезпечує покриття у найвіддаленіших місцях, забезпечуючи супутниковий зв’язок без перевантажень, щоб ви завжди були на зв’язку. Від інноваційного супутникового дизайну до надійності кожного пристрою та аксесуара Thuraya, ми пропонуємо справді чудове рішення супутникового зв’язку за межами наземних систем і стільникових мереж.
Мережа Thuraya не охоплює Північну чи Південну Америку.