ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| ČÁST # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | ASE |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | DOCKING STATION |
| KOMPATIBILNÍ S | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DÉLKA | 33 cm |
| ŠÍŘKA | 15 cm |
| HLOUBKA | 11.5 cm |
| HMOTNOST | 1.6 kg |
Write a Review