BEAM Iridium Aktivní Anténa (RST740)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČÁST #:
- RST740
- ORIGIN:
- Spojené státy
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Aktivní Anténa (RST740)
Beam RST740 Iridium Aktivní Anténa je malá, všesměrová anténa s kvalitním krytem. Je navržena pro použití na dokovacích stanicích a terminálech Iridium, kde jsou potřeba dlouhé RF kabely. Tento produkt je určen pouze pro použití s aktivními kabely. Umožňuje délky kabelů od 23m do více než 100m (328 stop). Dodává se kompletní s napájecím zdrojem [15V DC výstup].
Kde instalace přesahuje 20m / 60’ je ekonomičtější použít Aktivní/napájenou Iridium anténu, která umožňuje použití mnohem tenčího a levnějšího kabelu až do 100m / 300’, což by s pasivní Iridium anténou nikdy nebylo možné. Aktivní Anténa RST740 bude fungovat se všemi produkty Beam a jakýmikoli zařízeními Iridium, vyžaduje však schválený kabel Beam Aktivní Anténa pro použití, aby bylo možné řídit zesílení výkonu přes RF linku k anténě.
POZNÁMKA: Kombinace Aktivní Antény se standardními kabely poškodí anténu.
Specifications
| ČÁST # | RST740 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILNÍ S | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| FUNKCE | ACTIVE |
| CERTIFIKACE | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Schváleno Iridiem
• Vysoce kvalitní kryt
• Aktivní anténa
• Montáž na stožár/tyč
• Malá velikost/stopa bílá
• Všesměrová
• Podporuje dlouhé kabelové trasy
• Napájecí rozbočovací box včetně (vyžaduje 9-32 VDC)
• 12měsíční záruka na opravu nebo výměnu