Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth dokovací stanice (9555ID)
TELEFONY | PLÁNY | BALÍČKY | PŘÍSLUŠENSTVÍ | PRONÁJMY | PODPORA"] ```
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČÁST #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Čína
- Warranty:
- 24 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Mobilní telefon Iridium 9555 se bezpečně vejde do IntelliDOCK, který má vestavěný Bluetooth, USB datový port, vestavěný zvonek, nabíjení telefonu a integrovanou anténu, datové a napájecí připojení, což umožňuje trvale připojit všechny anténní kabely a napájení k dokovací stanici, připravené k použití. Mobilní telefon Iridium 9555 se snadno vkládá a vyjímá stisknutím tlačítka na vrchu IntelliDOCK, což usnadňuje odstranění 9555 kdykoliv s klidným vědomím, že bude vždy plně nabitý.
IntelliDOCK také podporuje použití volitelného kompaktního Beam Privacy Handset, který může být umístěn vedle IntelliDOCK pro větší pohodlí, pokud je to potřeba.
Specifications
| ČÁST # | 9555ID |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | DOCKING STATION |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| KOMPATIBILNÍ S | IRIDIUM 9555 |
| FUNKCE | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| CERTIFIKACE | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DÉLKA | 20 cm (7.9") |
| ŠÍŘKA | 7,5 cm (3") |
| HLOUBKA | 6.5 cm (2.6") |
| HMOTNOST | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Bezpečně drží 9555 mobil
• Robustní design a konstrukce
• Nabíjí 9555 mobil připravený k použití
• Integrované připojení antény
• Mobil vždy nabitý a připravený k použití
INTEGRATED BLUETOOTH®
• Bluetooth® vestavěný v dokovací stanici
• Podporuje Bluetooth® hlasové příslušenství
• Pohodlné hands-free volání
IN-BUILT RINGER
• Vestavěný zvonek pro lepší indikaci zvonění HLAS, DATA, SMS, SBD
• Podporuje všechny Iridium hlasové, datové, SMS a SBD služby
• Přístup k předplaceným, postpaid a volání posádky
• Bluetooth® & USB datové připojení
PRIVACY HANDSET
• Podporuje volitelný Beam soukromý mobil
• Automatické rozpoznávání odpovědi/ukončení hovoru
INSTALACE
• Podporuje napájení 9 - 32V DC
• Flexibilní instalace pomocí univerzálního držáku, také vhodné pro montáž na zeď
• Volitelný 110 - 240V AC napájecí adaptér k dispozici
KVALITA
• Profesionální průmyslový design
• 2 roky klidu, záruka na výměnu
• 100% testováno ve výrobě
• Plně certifikováno, schváleno Iridium, RoHS, CE, IEC60945
What's included
V krabici:
Beam IntelliDOCK 9555
Ocelový montážní držák Ram-mount
Rozhraní a napájecí kabely
Uživatelská příručka
Montážní příručka