Beam IsatDock LITE pro Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- MODELKA:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE pro Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE pro Inmarsat IsatPhone Pro umožňuje semipermanentní instalaci v různých aplikacích, kde je vyžadován snadný přístup ke standardním hlasovým a *datovým službám pro pozemní a námořní aplikace.
IsatDock LITE umožňuje, aby byl IsatPhone Pro vždy zapnutý a připravený přijímat příchozí hovory, na které lze odpovědět pomocí příslušenství Bluetooth nebo volitelného soukromého sluchátka. Sluchátko IsatPhone Pro se bezpečně vejde do doku, který je také uzamykatelný, mezi další funkce patří nabíjení telefonu, USB *datový port, vestavěné vyzvánění a umožňuje trvalé připojení antény a napájení k doku připravenému k použití. Sluchátko IsatPhone Pro se snadno vkládá a vyjímá stisknutím tlačítka na horní straně dokovací stanice, takže jej lze v případě potřeby velmi snadno používat mimo dokovací stanici.
Specifications
| MODELKA | ISD LITE |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | BEAM |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | DOCKING STATION |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILNÍ S | ISATPHONE PRO |
Feature
Funkce Beam IsatDock LITE
• Udržuje telefon vždy nabitý
• Nastavitelné vestavěné vyzvánění
• Stavová LED s nastavitelným jasem
• Obsahuje univerzální držák RAM
• Hlasová a datová podpora
• Volitelné soukromé sluchátko
• Tenký design
• Vysoce kvalitní ABS plast
• Jednočinný vkládací mechanismus
• Vkládací vodítka
• Uvolnění jedním tlačítkem
• Uzamykatelné klíčem
• Univerzální možnosti montáže
• Robustní připojení antény GSPS/GPS
• Přístupná ovládací tlačítka
• Záruka 24 měsíců
What's included
Co je zahrnuto:
• IsatDock LITE
• Univerzální montážní držák (RAM)
• Zamykací klíč sluchátka
• Napájecí kabel 10-32V DC
• Uživatelská příručka
• Rychlý průvodce