Hughes 9211 BGAN HDR Přenosný satelitní internetový terminál s WiFi (3500841-0002)
In stock
- ZNAČKA:
- HUGHES
- MODELKA:
- 9211 BGAN HDR
- ČÁST #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Spojené státy
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Přenosný satelitní internetový terminál s WiFi
Odolný a lehký Hughes 9211-HDR je cenově dostupný terminál s vysokou datovou rychlostí, ideální pro média, vlády, neziskové organizace, mobilní poskytovatele zdravotní péče a další, kteří vyžadují nejlepší rovnováhu mezi vysokým výkonem, kvalitou služeb a nejnižšími náklady.
9211-HDR se pyšní zpevněným, kompaktním a elegantním designem – nejmenší a nejlehčí BGAN s HDR na světě. Uživatelé se mohou připojit při streamování širokopásmovými rychlostmi přes 650 kbps s funkcemi, jako je vestavěný přístup WiFi pro více uživatelů.
K dispozici je externí napájená anténa pro podporu dlouhých RF kabelových tras pro dočasné nebo trvalé instalace na pevném místě. Uživatel má dokonce svobodu připojit příslušenství pro sledování vozidel, což umožňuje komunikaci na cestách přímo z terminálu 9211-HDR.
Hughes 9211-HDR umožňuje uživatelům odesílat a přijímat IP provoz prostřednictvím Ethernetu a/nebo 802.11 b/g/n WiFi a hlasu nebo faxu prostřednictvím standardního telefonního připojení. Vše je založeno na IP a nabízí pozadí IP třídy 1 nebo volitelné, dedikované úrovně kvality služeb (QoS).
Síťová služba BGAN HDR společnosti Inmarsat nyní nabízí nové a vyšší rychlosti streamování. Hughes 9211-HDR podporuje nejvyšší dostupné rychlosti streamování (nad 650 kbps) pro přenos videa a dalších kritických dat z terénu. Podporovány jsou asymetrické rychlosti streamování, což uživatelům umožňuje lépe přizpůsobit službu jejich individuálním preferencím pro kontrolu a minimalizaci nákladů.
Rozhraní
Ethernetové připojení (RJ45)
POTS připojení pro hlas a fax (RJ11)
Konektor pro externí anténu
Kompas a zvukový tón pro pomoc při nasměrování antény
Specifications
| MODELKA | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| ČÁST # | 3500841-0002 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| OBLAST POUŽITÍ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | HUGHES |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN HDR |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, PORTABLE |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | TERMINAL |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| RYCHLOST DAT | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| SOUHVĚZDÍ | 3 SATELITY |
| POHOTOVOSTNÍ DOBA | UP TO 36 HOURS |
| DÉLKA | 232 mm |
| ŠÍŘKA | 292 mm |
| HLOUBKA | 51 mm |
| HMOTNOST | 2.019 kg |
What's included
Obsah balení:
- Terminál Hughes 9211-HDR
- Nabíjecí lithium-iontová baterie
- Ethernetový kabel 5m
- AC/DC adaptér, tři IEC kabely, jeden pro UK, EU a US připojení