Intellian GX60HP Ka-band, 65cm (25,6") vysoce výkonný terminál Global Xpress
Out of stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODELKA:
- GX60
- ČÁST #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX60HP-System
Námořní anténní systém Intellian v60GX VSAT (V60GX)
Kompaktní terminál Global Xpress
GX60 je kompaktní námořní stabilizovaný terminál připravený k použití na vysokorychlostní širokopásmové službě Inmarsat Global Xpress (GX). GX60 je vyroben a dodáván s integrovaným GX modemem a snadno se instaluje a poskytuje vysokorychlostní připojení během okamžiku.
Jednoduchá a rychlá instalace
Po mnoho let byla modernizace satelitních komunikačních systémů logistickou výzvou, často se spoléhala na dostupnost pobřežního jeřábu a vyžadovala delší dobu v přístavu.
Malá velikost, integrovaný design a intuitivní uživatelské rozhraní GX60 umožňuje operátorům nainstalovat a uvést do provozu terminál za stejnou dobu jako systém FleetBroadband. Navíc s rychlostmi až 50 Mbps přináší GX60 vysokou návratnost investic.
Kompletní komunikační terminál
Standardní zařízení VSAT v podpalubí může v závislosti na konfiguraci sítě zabírat celé serverové stojany. Integrovaný design GX60 shromažďuje více komponent do jediné krabice, čímž uvolňuje cenný úložný prostor na palubě.
Terminál Intellian GX60 Under Deck Terminal (BDT) obsahuje integrovaný modem Global Xpress Modem a 8portový ethernetový přepínač, který umožňuje přímé připojení IP ke standardnímu směrovači Wi-Fi nebo k zařízením připraveným pro síť na palubě plavidla. Po dokončení jednoduchého instalačního procesu mohou být uživatelé online během několika minut.
BDT je také vybaveno vlastní Wi-Fi anténou umožňující bezdrátové připojení k vašemu PC nebo mobilnímu zařízení pro monitorování a ovládání terminálu pomocí softwaru Intellian Aptus.
Specifications
| MODELKA | GX60 |
|---|---|
| ČÁST # | GX1-62-111 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SÍŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT GX |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| FREKVENCE | Ka BAND |
| HMOTNOST | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Mapa pokrytí Inmarsat Global Xpress (GX).

Tato mapa znázorňuje očekávané pokrytí Inmarsatu po komerčním uvedení Inmarsatu-5 F4 (I-5 F4). Poloha I-5 F4 zobrazená na této mapě je pouze orientační. Tato mapa nepředstavuje záruku služby. Pokrytí Global Xpress leden 2017.