Námořní anténní systém Intellian v100 VSAT (V3-11B)
calcActive())">
Out of stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- ČÁST #:
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
Intellian v110 je 1,05metrový námořní komunikační anténní systém VSAT v Ku-pásmu. Díky své 3osé stabilizované platformě a vylepšené konstrukci tlumení vibrací a nárazů může v110 fungovat extrémně dobře na všech typech lodí, které vyžadují "vždy zapnutou" a "vysokou kvalitu" širokopásmové komunikace bez ohledu na to, jak drsné jsou počasí a podmínky na moři. V110 lze snadno nakonfigurovat pro SCPC, širokopásmové nebo hybridní satelitní sítě se satelitními modemy iDirect, Comtech Vipersat a Hughes s funkcí ABS (Automatic Beam Switching). V110 je vhodný pro vysokorychlostní internet, aktualizace počasí a map, e-mail, přenos souborů a obrázků, videokonference, VoIP, VPN a zálohování databáze.
V110 má neomezený rozsah azimutu pro nepřetržité sledování bez rozbalování kabelů v anténě. Široký elevační rozsah od -15 do 120 stupňů umožňuje V110 bezproblémový příjem signálu, když plavidlo cestuje blízko rovníku nebo polárních oblastí.
V110 splňuje požadavek FCC na rozestup 2 stupňů a je vyroben s extrémně vysokými standardy Intellian pro vibrace a otřesy. Jednoduchý design v110 nabízí nižší hmotnost a větší spolehlivost než jakýkoli konkurenční systém ve své třídě. S nejjednodušším instalačním designem a uživatelsky nejpřívětivějším rozhraním, jaké můžete na trhu najít, v110 zaručuje, že budete mít na moři zcela nový širokopásmový zážitek.
Specifications
| ČÁST # | V3-11B |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ INTERNET |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SÍŤ | VSAT |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| VELIKOST ANTÉNY | 105 cm (41.3 inch) |
| HMOTNOST | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review