Specifications
| MODELKA | 9505A |
|---|---|
| ČÁST # | APKT0401 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITÍ | RUČNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | HANDSET |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DOBA HOVORU | UP TO 3.2 HOURS |
| POHOTOVOSTNÍ DOBA | UP TO 30 HOURS |
| DÉLKA | 158 mm |
| ŠÍŘKA | 62 mm |
| HLOUBKA | 59 mm |
| HMOTNOST | 375 grams (13.2 oz) |
Mapa globálního pokrytí Iridium

Iridium je jediným poskytovatelem skutečně globálních satelitních hlasových a datových řešení s kompletním pokrytím Země (včetně oceánů, dýchacích cest a polárních oblastí). Telefony Iridium poskytují základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace.