Satelitní telefon Iridium 9555 + pouzdro Pelican 1150 (vlastněno, záruka 12 měsíců)
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- 9555 PRE-OWNED
- ČÁST #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- Thajsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
Iridium je jediným poskytovatelem skutečně globálních satelitních hlasových a datových řešení s kompletním pokrytím Země (včetně oceánů, dýchacích cest a polárních oblastí). Telefony Iridium poskytují základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace.
Iridium 9555 je špičkou v oblasti spolehlivé mobilní komunikace. Je to robustní nástroj, ne hračka. Nebude hrát hry, fotit ani přehrávat MP3. Co to udělá, je práce. Všude. Bez výjimky. Je navržen tak, aby odolal nejnáročnějším světovým prostředím, takže nejnáročnější zákazníci světa se na něj mohou spolehnout jako na kritické záchranné lano, kdykoli a kamkoli je potřeba zavede.
Inovativní design satelitního telefonu Iridium 9555 nabízí výrazně zmenšenou velikost, tvar, který je příjemnější do ruky, intuitivní uživatelské rozhraní a nové funkce, jako je vnitřně uložená anténa. Je kompaktní, lehký a snadno se používá, obsahuje jasnější obrazovku, hlasitý telefon, vylepšenou službu krátkých zpráv (SMS) a e-mailové funkce a vylepšený datový port mini-USB. Telefon 9555 je navržen tak, aby odolal a dobře fungoval v nejdrsnějších, vzdálených a průmyslových prostředích na světě, včetně odolnosti vůči vodě a nárazům. V kombinaci s jedinou komunikační sítí poskytující skutečně globální pokrytí poskytuje 9555 spolehlivou, bezpečnou, kritickou komunikační službu v reálném čase, kterou uživatelé Iridium očekávají.
Specifications
| DORUČENÍ Z | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODELKA | 9555 PRE-OWNED |
| ČÁST # | BPKT0801 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ, PORTABLE |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | HANDSET |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| RYCHLOST DAT | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| PODPOROVANÉ JAZYKY | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| CERTIFIKACE | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DOBA HOVORU | UP TO 4 HOURS |
| POHOTOVOSTNÍ DOBA | UP TO 30 HOURS |
| DÉLKA | 143 mm |
| ŠÍŘKA | 55 mm |
| HLOUBKA | 30 mm |
| HMOTNOST | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Vlastnosti Iridium 9555
Průmyslový design pro bezkonkurenční odolnost
Kompaktní fyzické rozměry pro zjednodušenou přenositelnost
Intuitivní uživatelské rozhraní pro funkce ihned po vybalení
Vylepšená funkce SMS a e-mailových zpráv
Integrovaný hlasitý odposlech
Headset a funkce hands-free
Vnitřně uložená anténa
Mini-USB datový port a podpora pro telefon jako modem
21 podporovaných jazyků nabídky
Zobrazit
200 znaků podsvícený grafický displej
Měřiče hlasitosti, signálu a baterie
Podsvícená klávesnice odolná vůči povětrnostním vlivům
Funkce volání
Integrovaný hlasitý odposlech
Rychlé připojení k hlasové poště Iridium
Možnost obousměrných SMS a krátkých e-mailů
Předprogramovatelný mezinárodní přístupový kód (00 nebo +)
Schránka pro hlasové, číselné a textové zprávy
Volitelné vyzváněcí a výstražné tóny (8 možností)
Paměť
Interní adresář se 100 záznamy s kapacitou pro více telefonních čísel, e-mailových adres a poznámek
Adresář SIM karty s kapacitou 155 záznamů
Historie hovorů uchovává přijaté, zmeškané a volané hovory
Funkce řízení použití
Uživatelsky konfigurovatelné časovače hovorů pro správu nákladů
Zámek klávesnice a zámek PIN pro dodatečné zabezpečení
What's included
Mapa globálního pokrytí Iridium 9555

Iridium dodává základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace. Síť Iridium®, poháněná jedinečně sofistikovanou globální konstelací 66 propojených satelitů na nízké oběžné dráze (LEO), poskytuje vysoce kvalitní hlasové a datové spojení po celém povrchu planety, včetně dýchacích cest, oceánů a polárních oblastí. Společně se svým ekosystémem partnerských společností Iridium dodává inovativní a bohaté portfolio spolehlivých řešení pro trhy, které vyžadují skutečně globální komunikaci.
Blízkost sítě LEO společnosti Iridium, která se nachází pouhých 780 kilometrů od Země, znamená pokrytí od pólu k pólu, kratší přenosovou cestu, silnější signály, nižší latenci a kratší dobu registrace než u satelitů GEO. Ve vesmíru je každý satelit Iridium propojen až se čtyřmi dalšími, čímž vzniká dynamická síť, která směruje provoz mezi satelity, aby bylo zajištěno globální pokrytí, i když tradiční místní systémy nejsou dostupné.
