Transceiver Iridium 9603N SBD
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- 9603N
- ČÁST #:
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- Thajsko
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 173,11 € 173,11 € each and save 1%
- Buy 20 for 171,36 € 171,36 € each and save 2%
- Buy 50 for 169,61 € 169,61 € each and save 3%
- Buy 100 for 166,11 € 166,11 € each and save 5%
Transceiver Iridium 9603N SBD
Revoluce v měřítku, kompaktní Iridium 9603N je nejmenší komerčně dostupný obousměrný satelitní datový transceiver na světě, navržený pro aplikace, kde je prostor na prvním místě a konektivita je kritická.
Inovativní transceiver Iridium 9603, který představuje jednu čtvrtinu objemu a polovinu půdorysu Iridium 9602, kombinuje globální pokrytí satelitní konstelace Iridium s nízkou latencí datové služby Iridium Short Burst a poskytuje vysoce spolehlivou satelitní komunikaci od pólu k pólu.
S nejmenším tvarovým faktorem ze všech komerčních satelitních transceiverů, které jsou dnes k dispozici, je Iridium 9603 ideální pro prostorově omezené aplikace včetně monitorovacích, sledovacích a poplachových systémů. Je také vysoce cenově dostupný, stojí jen o něco málo více než předchozí generace Iridium 9602.
Transceiver Iridium 9603, který poskytuje obousměrnou komunikaci v pozoruhodném měřítku, dále rozšiřuje uživatelskou základnu připojenou k Iridium po celém světě.
Environmentální specifikace
Rozsah provozních teplot: -40ºC až +85ºC
Rozsah provozní vlhkosti: _ 75 % RH
Rozsah skladovacích teplot: -40ºC až +85ºC
Rozsah skladovací vlhkosti: _ 93 % RH
RF rozhraní
Frekvenční rozsah: 1616 MHz až 1626,5 MHz
Duplexní metoda: TDD (Time Domain Duplex)
Vstupní/výstupní impedance: 50 ohmů
Metoda multiplexování: TDMA/FDMA
Vstup stejnosměrného napájení
Rozsah napájecího vstupního napětí: 5,0 V +/- ,5 V DC
Zvlnění napájecího vstupního napětí: <40mV pp
Proud naprázdno (špičkový): 156 mA
Proud při nečinnosti (průměr): 34 mA
Vysílací proud (průměr): 145 mA
Vysílací proud (špičkový): 1,3A
Přijímací proud (průměr): 39 mA
Přijímaný proud (špičkový): 156 mA
Přenos zpráv SBD – průměrný proud: 158 mA
Přenos zpráv SBD – průměrný výkon: <= 0,8 W
Specifications
| MODELKA | 9603N |
|---|---|
| ČÁST # | SBDN9603E |
| TYP PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP POUŽITÍ | NÁMOŘNÍ, VOZIDLA |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DÉLKA | 31.5 mm |
| ŠÍŘKA | 29.6 mm |
| HLOUBKA | 8.1 mm |
| HMOTNOST | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
Mapa globálního pokrytí Iridium

Iridium je jediným poskytovatelem skutečně globálních satelitních hlasových a datových řešení s kompletním pokrytím Země (včetně oceánů, dýchacích cest a polárních oblastí). Telefony Iridium poskytují základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace.