Iridium AeroAntenna Pevná stožárová anténa - Montáž na držák (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Anténa s pevným stožárem - Montáž na držák (AT1621-73)
AeroAntenna Anténa s pevným stožárem, určená pro použití s satelitními telefony Iridium 9500, 9505 nebo 9505A a přenosnou dokovací stanicí 9570, poskytuje výjimečný výkon příjmu pro trvalé aplikace v budovách nebo na moři. Je navržena pro provoz ve volném vzduchu. (Žádná zemní plocha.) Anténa AT1621-73 pro montáž na stožár Iridium je určena pro použití se satelitními telefony Iridium a Motorola a různými systémy přenosných dokovacích stanic na pevných místech.
Specifications
| ČÁST # | AT1621-73 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | AEROANTENNA |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITÍ | FIXED, NÁMOŘNÍ |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | ANTENNA |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATIBILNÍ S | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| FUNKCE | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| HMOTNOST | 226,79 gramas |