Sada kabelů pasivní antény Iridium Beam – 3 m / 9 stop (RST931)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČÁST #:
- RST931
- ORIGIN:
- Spojené království
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Sada kabelů pasivní antény Iridium Beam – 3 m / 9,8 stop (RST931)
Anténní kabel Beam RST931 Iridium 3 m (9 stop) poskytuje flexibilní možnost instalace pro velmi kompaktní instalace, kde je modul transceiveru umístěn v blízkosti antény a je předem zakončen zástrčkovými konektory TNC.
• V rámci specifikace 3dB ztráty Iridium
• Mikrovlnný kabel Times
• TNC ukončeno pro připojení k terminálu a anténě
• Plně testováno
• Sestaveno v Austrálii
Specifications
| ČÁST # | RST931 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON |
| ZNAČKA | BEAM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| TYP PŘÍSLUŠENSTVÍ | CABLE |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| FUNKCE | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| DÉLKA | 3m (9.8') |
| HMOTNOST | 0.15 kg (0.33 lbs) |