Iridium GO! Výkonný WiFi adaptér pro chytré telefony
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODELKA:
- GO! EXEC
- Warranty:
- 12 MĚSÍCŮ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-GO-Exec
Iridium GO! WiFi adaptér pro chytré telefony pro Android a iOS
Iridium GO! vytváří vůbec první spolehlivé globální připojení pro hlasovou a datovou komunikaci na vašem smartphonu nebo až 5 mobilních zařízeních. Bez obav. Žádné poplatky za roaming. Jednoduše připojeni a v kontaktu, ať jste kdekoli a kdykoli potřebujete, se zařízeními, na která se každý den spoléháte.
Posuňte osobní komunikaci dále
Iridium GO! se nepodobá ničemu, co svět předtím viděl. Tato kompaktní, odolná a přenosná jednotka, poháněná sítí s nejvzdálenějším dosahem na světě, dramaticky rozšiřuje možnosti jakéhokoli smartphonu, notebooku nebo tabletu vytvořením satelitem podporovaného Wi-Fi hotspotu kdekoli na planetě.
Transformujte svůj smartphone
Iridium GO! okamžitě promění vaše důvěryhodné zařízení na globální komunikační velmoc. Pro firemní horolezce a víkendové bojovníky, jednotlivce, podniky nebo vlády, pro každého, kdo je v pohybu, mimo dosah nebo mimo síť na zemi nebo na moři Iridium GO! umožňuje spolehlivé hlasové a datové funkce pro váš smartphone nebo až 5 mobilních zařízení.
Revoluce v osobní komunikaci
Jednoduchý
Iridium GO! umožňuje satelitní připojení pro vaše mobilní zařízení tam, kde to pozemní sítě nemohou. Jednoduše vyklopte integrovanou anténu a bateriově napájená jednotka se rychle a automaticky připojí k satelitní konstelaci Iridium LEO a vytvoří kdekoli Wi-Fi hotspot v okruhu přibližně 30,5 metru (100 stop). Pomocí Iridium GO můžete snadno připojit a ovládat více zařízení v této oblasti! aplikace.
Univerzální
Iridium GO! je plně přenosný samostatně nebo lze namontovat s externí anténou na vozidla a lodě pro mobilní aplikace.
mobilní, pohybliví
Můžete si vzít Iridium GO! kdekoli. Je dostatečně malý, aby se vešel do kapsy, a stejně jako ostatní zařízení Iridium je dostatečně odolný, aby vydržel déšť, písek, prach a drsné používání. Lze jej přenášet, snadno uložit do batohu nebo namontovat do vozidel, letadel a lodí pro mobilní aplikace.
Inovační
Kombinace toho nejlepšího, co satelitní i mobilní telefony nabízejí, Iridium GO! je první ve zcela nové kategorii osobních zařízení pro satelitní konektivitu. Je to také výkonná vývojová platforma optimalizovaná pro partnery společnosti Iridium k vytváření aplikací, která ještě více rozšiřuje možnosti komunikace ve vzdálených lokalitách.
Cenově dostupné
Iridium GO! je cenově dostupné řešení pro globální konektivitu, které přináší pozoruhodnou hodnotu ve srovnání s jinými možnostmi. Využívá a rozšiřuje vaše stávající důvěryhodná zařízení, je kompatibilní s operačními systémy Apple a Android a eliminuje poplatky za roaming. Umožňuje sdílení připojení mezi více uživateli a je podporováno cenově dostupnými plány, které udržují náklady na hlas a data přiměřené.
Vaše mobilní zařízení nyní budou fungovat kdekoli na planetě
Iridium GO! vytváří vůbec první spolehlivé globální připojení pro hlasovou a datovou komunikaci na vašem smartphonu a až 5 mobilních zařízeních. Bez obav. Žádné poplatky za roaming. Jednoduše připojeni a v kontaktu, ať jste kdekoli a kdykoli potřebujete.
Kompaktní, odolný a přenosný Iridium GO, poháněný sítí s nejvzdálenějším dosahem na světě! dramaticky rozšiřuje možnosti vašich osobních zařízení vytvořením spolehlivého Wi-Fi připojení? kdekoli na planetě. Stačí vyklopit anténu a jít!
Kritická konektivita pro všechny
Bez ohledu na to, kam jdete, schopnost podnikat, spojit se s přáteli a rodinou, přistupovat k informacím, rychle reagovat na jakoukoli situaci nebo jednoduše zůstat v kontaktu je vždy kritická.
Iridium GO! zjednodušuje globální komunikaci pro:
- Piloti, jachtaři a autodopravci
- Dobrodruzi a průzkumníci
- Vzdálení obyvatelé a rekreanti
- Pohotovostní a první zasahující
- Globální a obchodní cestující
- Globální podnik
- Vedoucí pracovníci a diplomaté
- Zahraniční mise
- Vláda a nevládní organizace
- Vojenské operace
Technické specifikace
Specifikace odolnosti:
Odolnost na vojenské úrovni (MIL-STD 810F)
Snadné použití
Stabilní, ploché provedení
Vyklopte anténu
Vestavěné zobrazení menu/stavu
Flexibilní
Zařízení Wi-Fi připraveno
App API pro vývojáře
Robustní platforma příslušenství
Vezměte prosím na vědomí
Iridium GO! se připojuje k internetu rychlostí 2,4 kbps, což je čtvrtina vytáčených modemů s rychlostí 9,6 kbps. Jako takové jsou jeho internetové možnosti omezeny na e-mail Iridium a několik dalších aplikací, které jsou speciálně navrženy pro práci s Iridium GO!. Pro datová zařízení klikněte prosím zde .
Specifications
| DORUČENÍ Z | CALGARY, AB, CANADA, PHOENIX, AZ, USA |
|---|---|
| MODELKA | GO! EXEC |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÍ TELEFON, SATELITNÍ INTERNET |
| OBLAST POUŽITÍ | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SÍŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| TYP POUŽITÍ | PORTABLE |
| FREKVENCE | L BAND (1-2 GHz) |
| PROVOZNÍ TEPLOTA | -20°C to 50°C (-4°F - 122°F) |
| RYCHLOST DAT | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FUNKCE | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, INTERNET, EMAIL |
| CERTIFIKACE | CE COMPLIANCE, FCC, ITU |
| SOUHVĚZDÍ | 66 SATELITY |
| DOBA HOVORU | UP TO 6 HOURS |
| POHOTOVOSTNÍ DOBA | 24 HOURS |
| DÉLKA | 203 mm (8") |
| ŠÍŘKA | 203 mm (8") |
| HLOUBKA | 25 mm (1") |
| HMOTNOST | 1200 grams (2.65 lbs) |
What's included
Co je v krabici?
- Iridium GO! přístroj
- Baterie
- Univerzální cestovní nabíječka AC
- USB nabíjecí/datový kabel
- Mezinárodní adaptéry (4x)
- AC adaptér (nabíječka do auta)
- Ochranný obal
- Uživatelský manuál
- Brožura právních informací
- Brožura pohotovostních služeb GEOS
Iridium GO! Mapa globálního pokrytí

Iridium dodává základní komunikační služby do a ze vzdálených oblastí, kde není dostupná žádná jiná forma komunikace. Síť Iridium®, poháněná jedinečně sofistikovanou globální konstelací 66 propojených satelitů na nízké oběžné dráze (LEO), poskytuje vysoce kvalitní hlasové a datové spojení po celém povrchu planety, včetně dýchacích cest, oceánů a polárních oblastí. Společně se svým ekosystémem partnerských společností Iridium dodává inovativní a bohaté portfolio spolehlivých řešení pro trhy, které vyžadují skutečně globální komunikaci.
Blízkost sítě LEO společnosti Iridium, která se nachází pouhých 780 kilometrů od Země, znamená pokrytí od pólu k pólu, kratší přenosovou cestu, silnější signály, nižší latenci a kratší dobu registrace než u satelitů GEO. Ve vesmíru je každý satelit Iridium propojen až se čtyřmi dalšími, čímž vzniká dynamická síť, která směruje provoz mezi satelity, aby bylo zajištěno globální pokrytí, i když tradiční místní systémy nejsou dostupné.
Videos
Iridium Go! exec Device Set Up Video
