UBTECH Cruzr 1S Inteligentní komerční servisní robot s dopravou zdarma kamkoli
calcActive())">
UBTECH Cruzr je humanoidní servisní robot s umělou inteligencí, určený pro interakci se zákazníky, inteligentní automatizaci a bezproblémovou integraci v maloobchodním, pohostinském, zdravotnickém a korporátním prostředí.
In stock
- ZNAČKA:
- UBTECH
- MODELKA:
- CRUZR 1S
- ORIGIN:
- Čína
- AVAILABILITY:
- ALLOW 2-4 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- UBTECH-Cruzr
14 173,62 €
Bez DPH:
14 173,62 €
Bez DPH:
- Buy 2 for 13 287,77 € 13 287,77 € each and save 6%
- Buy 5 for 11 480,63 € 11 480,63 € each and save 19%
- Buy 10 for 10 630,21 € 10 630,21 € each and save 25%
Inteligentní robot pro komerční služby UBTECH Cruzr
UBTECH Cruzr je moderní humanoidní servisní robot s umělou inteligencí, navržený tak, aby transformoval zákaznickou zkušenost a zefektivnil obchodní operace. Díky pokročilé umělé inteligenci, interaktivním dotykovým obrazovkám a zpracování přirozeného jazyka poskytuje Cruzr efektivní a poutavý zákaznický servis, informační asistenci a automatizovanou podporu v různých odvětvích.
UBTECH Cruzur je ideální pro maloobchodní prodejny, hotely, nemocnice, letiště a firemní kanceláře. Vyniká v oblasti vítání hostů, poskytování pokynů, zodpovídání dotazů a provádění propagačních aktivit. Jeho interakce podobné lidským, adaptivní umělá inteligence a autonomní mobilita umožňují firmám zvýšit zapojení zákazníků a zároveň snížit provozní náklady.
Intuitivní programovací rozhraní Cruzru a přizpůsobitelné moduly umělé inteligence usnadňují firmám přizpůsobit jeho chování specifickým pracovním postupům a aplikacím. Cruzr od společnosti UBTECH nabízí spolehlivý výkon, škálovatelné nasazení a průběžné aktualizace softwaru, což firmám zajišťuje, že si v éře inteligentní robotiky a automatizace udrží náskok.
Díky robotu UBTECH Cruzr mohou organizace zvýšit produktivitu, zlepšit spokojenost zákazníků a prezentovat inovace, což z něj činí přední volbu mezi humanoidními servisními roboty s umělou inteligencí poháněnými umělou inteligencí po celém světě.

Specifications
| MODELKA | CRUZR 1S |
|---|---|
| ROBOT TYPE | WHEELED HUMANOID |
| ROBOT USE | COMMERCIAL |
| MAXIMUM SPEED | 1 METER / SECOND |
| CONNECTIVITY | WiFi |
| ZNAČKA | UBTECH |
| HEIGHT | 121.4 cm |
| ŠÍŘKA | 63.0 cm |
| HLOUBKA | 53.7 cm |
| HMOTNOST | About 45 kg |
What's included
UBTECH Walker S (Walker S)
Write a Review