Intellian i2 Marine Satellite TV System koos MIM-iga Dish Networki ja Bell TV jaoks (B4-I2DN)
In stock
- BRÄND:
- INTELLIAN
- MUDEL:
- i2
- OSA #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Intellian i2 Marine Satellite TV System Dish Networki ja Bell TV jaoks (B3-I2DN)
Intellian i2 on maailma esimene suure jõudlusega kompaktne satelliittelevisiooni süsteem, millel on läbimurdeline integreeritud HD ja automaatne satelliitlülitus TriSat™ moodul. See tipptasemel funktsioon pakub paadisõitjatele esmaklassilist kõrglahutusega (HD) ja standardsaadete (SD) saateid juhtivatelt satelliittelevisiooni teenusepakkujatelt ilma täiendavate konversioonitööriistade, kaabeljuhtmete ja kuludeta.
i2 on eelistatud valik väiksematele laevadele alates 25 jala kõrgusest oma kerge antenni (9,8 naela), väikese paigalduspinna (13 tolli) ja võimsate disainifunktsioonidega. Oma uuendusliku, patendiootel laiaulatusliku otsingu (WRS®) ja dünaamilise valgusvihuga Kallutamise (DBT®) tehnoloogiate abil suudab i2 alati säilitada kõrgeima saadaoleva signaalitugevuse ja tagada kristallselge TV-vastuvõtu. Intelliani ülitõhus 13-tollise läbimõõduga antenn tagab pideva ja sujuva vastuvõtu ajal, mil laev on libisemas, ankrus ja autoga sõites. piki rannikut või ristlemist avamerel. i2 TVRO 2-teljelisel antennil on sisseehitatud GPS-süsteem, mis võib kiirendada satelliidisignaali saamise aega, kui teiste paatide teleriekraanile jääb teade "OTSIME SATELLIITI"!
Koos Intelliani uue intelligentse antennijuhtimisseadmega (ACU) saavad paadisõitjad täieliku võtmed kätte lahenduse, mis on loodud lihtsuse ja lihtsuse tagamiseks. i2 ACU-l on DirecTV jaoks sisseehitatud eelprogrammeeritud globaalne satelliiditeek. Intelliani eksklusiivne mitme satelliidi liidese moodul* (MIM) võimaldab korraga vaadata kuni kolme erinevat satelliiti erinevatest kohtadest pardal. ACU toetab automaatset satelliidivahetust otse teie kaugjuhtimispuldilt nagu kodus.

Specifications
| KOHALETOIMETAMINE | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MUDEL | i2 |
| OSA # | B4-I2DN |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE TV |
| KASUTUSALA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRÄND | INTELLIAN |
| VÕRK | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE |
| TARVIKUD | ANTENNA |
| ANTENNI SUURUS | 33 cm (13 inch) |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SAGEDUS | Ku BAND |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC |
| KAAL | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Inteliani i2 funktsioonid
Täisautomaatne süsteem
Automaatne satelliidiotsingu ja identifitseerimise funktsioon
2-teljeline stabiliseerimine tagab kiire jälgimise
Suure jõudlusega antenn
33 cm (13 tolli) läbimõõduga paraboolantenn Ku-Band satelliidi signaalide vastuvõtmiseks
Ringikujuline või lineaarne polarisatsioon olenevalt piirkonnast ja valitud LNB-st
Sisseehitatud HD-moodul Ku-riba HD-teleri vastuvõtuks
iQ² Quick&Quiet℠ tehnoloogia
iQ² tehnoloogia võimaldab teil kiiresti häälestada, säilitada kindla signaali ja nautida oma lemmiktelesaateid vaikses mugavuses
Laia ulatuse otsingu (WRS) algoritm tagab kiireima signaali kogumise, mis on kõikjal saadaval
Dynamic Beam Tilting (DBT) tehnoloogia kasutab intelligentset reaalajas kiire analüüsi, et tagada parem signaali jälgimine, kõrvaldades samas tavapäraste antennidega kogetava pealetükkiva taustmüra.
Antenni juhtseade
Intuitiivsed juhtnupud ja digitaalse satelliidi teabe kuva ACU-s
Automaatsed värskendused ja diagnostika Aptuse kaudu
Lihtne antenni oleku kiirviide
Mitme vastuvõtja võimalus
Mitu vastuvõtjat ja telerit saab ühendada Multi-Switchi või Intellian MIM-i (mitme satelliidi liidese moodul) abil.
MIM-i abil saab sihtsatelliidi juhtimiseks valida peavastuvõtja
Põhja-Ameerikas on Dish või Bell TV kasutamisel vaja MIM-i, mis võimaldab automaatset satelliidi ümberlülitamist kaugjuhtimispuldilt nagu kodus.
Liides välise NMEA 0183 GPS-liidesega
Standardne NMEA liides, mis võimaldab laevaomanikul kasutada eraldi GPS-süsteemi, mis vähendab veelgi esialgset otsinguaega
Kompaktne suurus
37 cm (14,6 tolli) antenni radoomi läbimõõt
Väga kerge antenn kaalub alla 4,5 kg (10 naela)
Kolmeaastane globaalne garantii
Valdkonna juhtiv 3-aastane osade ja tööde garantii koos 2-aastase töögarantiiga kõikidele antennisüsteemidele, tagades teie riistvarainvesteeringuga meelerahu
Uus garantiipoliitika (3-aastased osad ja 2-aastane töö) kehtib ainult toodetele, mis on ostetud pärast 1. jaanuari 2017.
What's included
Mis sisaldub
Kõik satelliitsüsteemid sisaldavad standardina järgmisi osi
- Antenn & Radome 33 cm (13 tolli) Reflektor ja LNB
- ACU (antenni juhtseade)
- Arvutikontrolleri programm (tarkvara-CD kaasas)
- Paigaldus- ja kasutusjuhend
- Paigaldusmall
- Kiirpaigaldusjuhend
Paigalduskomplekt
- ACU lauakinnitusklamber × 2EA
- 15 m (49) jalga × 1EA Antenna-ACU RG6 koaksiaalkaabel
- 3 m (10 jalga) × 1EA ACU-IRD RG6 koaksiaalkaabel
- 10 m (33 jalga) × 1EA alalisvoolu toitekaabel
- 1,8 m (6 jalga) × 1EA PC jadakaabel
- Ühendused ja kruvid
Inteliani i2 levikaardid




