Intellian i4 USA meresatelliittelevisiooni süsteem 45 cm (17,7 tolli) helkuri ja Ameerika LNB-ga (B4-409AA)
In stock
- BRÄND:
- INTELLIAN
- MUDEL:
- i4
- OSA #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Intellian i4 meresatelliittelevisiooni süsteem (B4-409AA)
Oma vastupidava, töökindla ja vastupidava disainiga Intellian i4 ja i4P tagavad kõige silmapaistvama jõudluse, et püsida signaalil lukus. Lihtne paigaldamine ja kasutajasõbralik ACU ühendab paadisõitjad esmaklassilise satelliittelevisiooni meelelahutusega ankrus olles, suurel kiirusel sõites või karmides mereoludes. i4/i4P stiilne ja poleeritud kuplikujundus muudab selle ideaalseks üle 50 jala pikkustele laevadele.
Tänu oma eksklusiivsetele insenertehnilistele uuendustele laiaulatusliku otsingu (WRS) ja dünaamilise valgusvihu kallutamise (DBT) tehnoloogiates, suudab i4/i4P saavutada kõige täpsema jälgimise ja kõrgeima signaali vastuvõtu ilma habrast või üleliigset liikumisandurit kasutamata. Sisseehitatud GPS-süsteem võib kiirendada satelliidi otsimise ja hankimise aega.
Mudeli i4/i4P revolutsioonilised ja uuenduslikud disainifunktsioonid hõlmavad antennijuhtimisseadmesse (ACU) sisseehitatud HD- ja TriSat-mooduleid ning eelprogrammeeritud globaalset satelliiditeeki. See pakub paadisõitjatele kõrglahutusega (HD) satelliittelevisiooni ülekandeid juhtivatelt satelliittelevisiooni teenusepakkujatelt ilma täiendavate teisendustööriistade ja kaabeljuhtmeteta. Inteliani eksklusiivse MIM-iga saavad paadisõitjad nautida kanalite vahetamist kaugjuhtimispuldi abil, et lülituda automaatselt ühelt programmilt teisele, täpselt nagu kodusüsteem. Lisateavet leiate DISH-võrgu MIM-i installijuhendist.
Lihtsaks ja paindlikuks paigaldamiseks ja kasutamiseks toetab i4/i4P standardseid Dual- ja Quad IRD-ühendusi ühe kaabliga antenni ja antenni juhtseadme (ACU) vahel. See lihtne ja võimas süsteem on toodetud kooskõlas ISO 9001:2001 kõige rangema kvaliteedikontrolliga.
Lisaks pakub i4P mudel sisseehitatud automaatse kaldenurga juhtimissüsteemi, et säilitada optimaalne signaalitugevus ja tõsta satelliidi vastuvõtu kvaliteeti nõrga satelliidi signaali leviala piirkondades.
Populaarne suurus suurema jõudlusega
45 cm helkuri läbimõõt, mis katab üleriigilist Põhja-Ameerikat, Euroopat ja piirkondlikku teenindust kogu maailmas.
Kiirem signaali omandamine
Intelliani eksklusiivne laiaulatusliku otsingu (WRS) algoritm võimaldab antennil otsida, leida ja lukustada signaali uskumatu kiiruse ja täpsusega.
Lihtne & Lihtne paigaldus
Antenni ja ACU ühendamiseks mõeldud ühe kaabli abil on Intellian i4 /i4P süsteeme kiire ja lihtne paigaldada. Meie täiustatud ACU on loodud nii, et see nõuab minimaalset seadistust, et saaksite oma paadi pardal telesaateid kiiresti nautida.
Traadita ühenduvus ja Aptus mobiil
Sisseehitatud Wi-Fi võimaldab ACU-d juhtmevabalt ühendada. Arvuteid, sülearvuteid ja nutitelefone saab kasutada ACU-ga ühenduse loomiseks ning süsteemi juhtmevabalt jälgimiseks, juhtimiseks ja sätete muutmiseks. Intellian Aptus mobile on allalaadimiseks saadaval, et pääseda ACU-le Wi-Fi kaudu ja juhtida antenni oma iPhone'ist, iPadist või muudest võrguseadmetest. iPhone ja iPad on Apple Inc. registreeritud kaubamärgid.
Häälestage oma lemmik HDTV kanaleid
Inteliani i4/i4P pakub Kubani HD-kanaleid. HD-moodul on sujuvaks integreerimiseks ja lihtsaks paigaldamiseks Intellian i4/i4P antennijuhtimisseadmesse sisse ehitatud.
Sisseehitatud GPS
Mudel Intellian i4/i4P sisaldab sisseehitatud GPS-i lihtsamaks tööks ja kiiremaks signaali omandamiseks. See võimaldab i4/i4P-l suuremat täpsust ja hõlpsat kasutamist kõikjal, kus laev sõidab.
Kasutajasõbralik toimimine
Antenni juhtseade (ACU), mis on vaikepaketina tarnitud, võimaldab teil kasutada erinevaid funktsioone kasutajasõbralikult.

Specifications
| KOHALETOIMETAMINE | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MUDEL | i4 |
| OSA # | B4-409AA |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE TV |
| KASUTUSALA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRÄND | INTELLIAN |
| VÕRK | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE |
| TARVIKUD | ANTENNA |
| ANTENNI SUURUS | 45 cm (17.7 inch) |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SAGEDUS | Ku BAND |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC |
| KAAL | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Inteliani i4 süsteemi funktsioonid
- Automaatne satelliidiotsingu ja identifitseerimise funktsioon
- 2-teljeline stabiliseerimine tagab kiire jälgimise
Suure jõudlusega antenn
- 45 cm (17,7 tolli) läbimõõduga paraboolantenn Ku-riba satelliidi signaalide vastuvõtmiseks
- Ringikujuline või lineaarne polarisatsioon olenevalt piirkonnast ja valitud LNB-st
- Sisseehitatud HD-moodul Ku-riba HD-teleri vastuvõtuks
Inteliani patenteeritud Quick&Quiet℠ tehnoloogia (iQ²)
- iQ² tehnoloogia võimaldab teil kiiresti häälestada, säilitada kindla signaali ja nautida oma lemmiktelesaateid vaikses mugavuses
- Laia ulatuse otsingu (WRS) algoritm tagab kiireima signaali kogumise, mis on kõikjal saadaval
- Dünaamilise valgusvihu kallutamise (DBT) tehnoloogia kasutab intelligentset reaalajas kiire analüüsi, et tagada parem signaalikvaliteet, kõrvaldades samas tavapäraste antennidega kogetava pealetükkiva taustmüra.
Antenni juhtseade
- Intuitiivsed juhtnupud koos digitaalse teabeekraaniga ACU-l
- Traadita automaatsed värskendused ja diagnostika Aptus PC ja Aptus Mobile kaudu
- Alalisvoolu väljundport hõlpsaks toiteallikaks Intellian MIM-ile või Shaw dekoodri moodulile
Mitme vastuvõtja võimalus
- Mitu vastuvõtjat ja telerit saab ühendada Multi-Switchi või Intellian MIM-i (mitme satelliidi liidese moodul) abil.
- MIM-i abil saab sihtsatelliidi juhtimiseks valida peavastuvõtja
- Põhja-Ameerikas on Dish või Bell TV kasutamisel vaja MIM-i, mis võimaldab automaatset satelliidi ümberlülitamist kaugjuhtimispuldilt just nagu kodus.
Sisseehitatud GPS ja NMEA 0183 liides
- i3 sisaldab antenniseadme sisseehitatud GPS-i kiiremaks signaali hankimiseks
- Laeva GPS-i saab ühendada ka ACU tagapaneelil oleva NMEA 0183 pordi kaudu
Stiilne Radome profiili suurus
- 50 cm (19,7 tolli) antenni radoomi läbimõõt
- Antenn kaalub alla 11,6 kg (25,5 naela)
Kolmeaastane globaalne garantii
- Valdkonna juhtiv 3-aastane osade ja tööde garantii koos 2-aastase töögarantiiga kõikidele antennisüsteemidele, tagades teie riistvarainvesteeringuga meelerahu
What's included
Mis sisaldub
Kõik satelliitsüsteemid sisaldavad standardina järgmisi osi
- Antenn ja Radome 45 cm (18 tolli) helkur ja LNB
- ACU (antenni juhtseade)
- Arvutikontrolleri programm (tarkvara-CD kaasas)
- Paigaldus- ja kasutusjuhend
- installimall
- Kiirpaigaldusjuhend
Paigalduskomplekt
- ACU lauakinnitusklamber × 2EA
- 15 m (49) jalga × 1EA Antenna-ACU RG6 koaksiaalkaabel
- 3 m (10 jalga) × 1EA ACU-IRD RG6 koaksiaalkaabel
- 10 m (33 jalga) × 1EA alalisvoolu toitekaabel
- 1,8 m (6 jalga) × 1EA PC jadakaabel
- Ühendused ja kruvid
Inteliani i4 levikaardid





