Intellian i6 USA meresatelliittelevisiooni süsteem 60 cm (23,6 tolli) helkuri ja Ameerika LNB-ga (B4-609AA)
In stock
- BRÄND:
- INTELLIAN
- MUDEL:
- i6
- OSA #:
- B4-609AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6-System-B4-609AA
Intellian i6 USA meresatelliittelevisiooni süsteem 60 cm (23,6 tolli) helkuri ja Ameerika LNB-ga (B4-609AA)
Intellian i6/i6P pakub suurepärast kaubanduslikku jõudlust ja tõhusust võrreldes sarnase suurusega antennisüsteemidega. i6/i6P on ideaalselt loodud üle 70 jala pikkustele paatidele. Traditsiooniliselt oli suurematel meresatelliitantennidel tülikas kaal ja keerulised kaabli paigaldamise probleemid. Tänu i6 ühe kaabli disainile ja vaakumvormimistehnoloogiale on i6/i6P taas tõestanud, et suurem saab olla kergem ja lihtsam. Intellian MIM-iga saavad paadisõitjad nautida kanalite vahetamist automaatse satelliitlülituse kaudu nagu kodusüsteem. Lisateavet leiate DISH Network MIM-i installijuhendist.
Tänu oma patenteerimata uuendustele laiaulatusliku otsingu (WRS) ja dünaamilise valgusvihu kallutamise (DBT) tehnoloogiates, suudab i6/i6P alati pakkuda kõige täpsemat jälgimisvõimalust ja kõrgeima kvaliteediga satelliidisignaalide vastuvõttu äärmiselt karmides mereoludes.
Kõige uuenduslikum i6/i6P disain on selle juhtseadmesse integreeritud HD ja TriSat moodulid. See võimaldab paadisõitjatel pääseda ligi oma lemmik HDTV kanalitele juhtivatelt satelliittelevisiooni teenusepakkujatelt, nagu nad on harjunud tegema kodus.
Mudelil i6/i6P on sisseehitatud GPS-süsteem, mis kiirendab satelliidisignaalide omandamise kiirust. Lisaks pakub i6P sisseehitatud automaatse kaldenurga juhtimissüsteemi, et säilitada optimaalne signaalitugevus ja tõsta satelliidi vastuvõtu kvaliteeti nõrga satelliidi signaali leviala piirkondades.
Kindel hoidmine signaalist
Inteliani eksklusiivne dünaamiline valgusvihu kallutamine (DBT) kasutab suure jõudlusega, pidevalt reguleeritavat alamreflektorit, mis võimaldab antennil jääda kogu aeg tugevaimaks signaaliks, kui laev suurel kiirusel sõidab.
Kiirem signaali omandamine
Intelliani eksklusiivne Wide Range Search (WRS) algoritm võimaldab antennil otsida, leida ja lukustada signaali uskumatu kiiruse ja täpsusega.
Lihtne & Lihtne paigaldus
Ühe kaabli abil antenni ja ACU ühendamiseks on Intellian i6 süsteeme kiire ja lihtne paigaldada. Meie täiustatud ACU on loodud nii, et see nõuab minimaalset seadistust, et saaksite oma paadi pardal telesaateid kiiresti nautida.
Häälestage oma lemmik HDTV kanaleid
Inteliani i6/i6P pakub Ku-riba HD-kanaleid. HD-moodul on sujuvaks integreerimiseks ja hõlpsaks paigaldamiseks tegelikult Intellian i6/i6P antennijuhtimisseadmesse sisse ehitatud.
Sisseehitatud GPS
Intellian i6/i6P sisaldab sisseehitatud GPS-i lihtsamaks kasutamiseks ja kiiremaks signaali omandamiseks. See võimaldab i6/i6P-l suuremat täpsust ja hõlpsat kasutamist kõikjal, kus laev sõidab.
Võrratu jõudlus
60 cm helkuri läbimõõt, mis katab üleriigilist Põhja- ja Lõuna-Ameerikat, Euroopat ja piirkondlikku teenindust kogu maailmas.
Traadita ühenduvus ja Aptus mobiil
Sisseehitatud Wi-Fi võimaldab ACU-d juhtmevabalt ühendada. Arvuteid, sülearvuteid ja nutitelefone saab kasutada ACU-ga ühenduse loomiseks ning süsteemi juhtmevabalt jälgimiseks, juhtimiseks ja sätete muutmiseks. Intellian Aptus mobile on allalaadimiseks saadaval, et pääseda ACU-le Wi-Fi kaudu ja juhtida antenni oma iPhone'ist, iPadist või muudest võrguseadmetest. iPhone ja iPad on Apple Inc. registreeritud kaubamärgid.

Specifications
| MUDEL | i6 |
|---|---|
| OSA # | B4-609AA |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE TV |
| KASUTUSALA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRÄND | INTELLIAN |
| VÕRK | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE |
| TARVIKUD | ANTENNA |
| ANTENNI SUURUS | 60 cm (23.6 inch) |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SAGEDUS | Ku BAND |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC |
| KAAL | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- Automaatne satelliidiotsingu ja identifitseerimise funktsioon
- 2-teljeline kiire jälgimissüsteem
- 60 cm (24 tolli) läbimõõduga paraboolantenn Ku-Band satelliidi signaalide vastuvõtmiseks
- Ringikujuline või lineaarne polarisatsioon olenevalt piirkonnast ja valitud LNB-st
- Sisseehitatud HD moodul Ku-band HD TV vastuvõtmiseks
- iQ² tehnoloogia võimaldab teil kiiresti häälestada, säilitada kindla signaali ja nautida oma lemmiktelesaateid vaikses mugavuses
- Laia ulatuse otsingu (WRS) algoritm tagab kiireima signaali kogumise, mis on kõikjal saadaval
- Dünaamilise valgusvihu kallutamise (DBT) tehnoloogia kasutab intelligentset reaalajas kiire analüüsi, et tagada parem signaalikvaliteet, kõrvaldades samas tavapäraste antennidega kogetava pealetükkiva taustmüra.
- Intuitiivsed juhtnupud ja digitaalse satelliidi teabe kuva ACU-s
- Traadita automaatsed värskendused ja diagnostika Aptus PC ja Aptus Mobile kaudu
- Alalisvoolu väljundport hõlpsaks toiteallikaks Intellian MIM-ile või Shaw dekoodri moodulile
- Mitu vastuvõtjat ja telerit saab ühendada Multi-Switchi või Intellian MIM-i (mitme satelliidi liidese moodul) abil.
- MIM-i abil saab sihtsatelliidi juhtimiseks valida peavastuvõtja
- Põhja-Ameerikas on Dish või Bell TV kasutamisel vaja MIM-i, mis võimaldab automaatset satelliidi ümberlülitamist kaugjuhtimispuldilt just nagu kodus.
- i6 sisaldab antenniüksuse sisseehitatud GPS-i kiiremaks signaali omandamiseks. Laeva GPS-i saab ühendada ka ACU tagapaneelil oleva NMEA 0183 pordi kaudu
- 70 cm (27,5 tolli) antenni radoomi läbimõõt
- Antenn kaalub alla 20 kg (44 naela)
- Valdkonna juhtiv 3-aastane osade ja tööde garantii koos 2-aastase töögarantiiga kõikidele antennisüsteemidele, tagades teie riistvarainvesteeringuga meelerahu
- Uus garantiipoliitika (3-aastased osad ja 2-aastane töö) kehtib ainult toodetele, mis on ostetud pärast 1. jaanuari 2017
What's included
Kõik satelliitsüsteemid sisaldavad standardina järgmisi osi
- Antenn & Radome 60 cm (24") Reflektor ja LNB
- ACU (antenni juhtseade)
- Arvutikontrolleri programm (tarkvara-CD kaasas)
- Paigaldus- ja kasutusjuhend
- Installimismall
- Kiirpaigaldusjuhend
Paigalduskomplekt
- ACU lauakinnitusklamber × 2EA
- 15 m (49 jalga) × 1EA Antenna-ACU RG6 koaksiaalkaabel
- 3 m (10 jalga) × 1EA ACU-IRD RG6 koaksiaalkaabel
- 10 m (33 jalga) × 1EA alalisvoolu toitekaabel
- 1,8 m (6 jalga) × 1EA PC jadakaabel
- Ühendused ja kruvid