Intellian i9W 2-teljeline ülemaailmne meresatelliittelevisiooni süsteem 85 cm (33,5 tolli) taldriku ja WorldView LNB-ga (B4-919W2)
In stock
- BRÄND:
- INTELLIAN
- MUDEL:
- i9W
- OSA #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Lõuna-Korea
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Globaalne satelliiditeenuste ühilduvus
Intellian i9W pakub ülimat mugavust kuni tuhandete tasuta TV, tasulise televisiooni, standardlahutusega ja kõrglahutusega programmide ühendamiseks üle kogu maailma ühe LNB mooduliga, mis sisaldab mitut (8) LO sagedust.
Käed-vabad WorldView™ LNB moodul
Teise põlvkonna patendiootel WorldView LNB moodul on Inteliani uusim uuendus. Erinevalt teistest ±1000 kHz stabiilsusega TVRO süsteemi LNB-dest on Intellian WorldView LNB moodul ehitatud kõrgeimale ±10 kHz stabiilsusele, millel on 100 korda suurem täpsus ja suurem signaalitundlikkus.
Lisaks võtab see LNB-moodul vastu mitmeribalisi ja mitme polarisatsiooniga satelliittelevisiooni teenuseid kogu maailmas. Seetõttu ei pea paadisõitjad antennikuplis olevat LNB-d käsitsi muutma iga kord, kui laev liigub mõnda teise satelliidi teeninduspiirkonda.
DVB-S2 digi-TV vastuvõtt
Mõned HD-teleri teenused on kolinud DVB-S2-le ja seda tehakse ka tulevikus. Tänu Inteliani murrangulisele DVB-S2 digitaaltelevisiooni tehnoloogiale saavad paadisõitjad nautida oma lemmik DTH (Direct To Home) meelelahutust merel nagu kodus.
Ülemaailmne satelliidi raamatukogu
i9W sisaldab eelprogrammeeritud globaalset satelliidiraamatukogu, mis võimaldab paadisõitjatel piirkonnast piirkonda reisides valida soovitud satelliidi. Kui satelliit on valitud, lülitub WorldView LNB moodul signaali vastuvõtmiseks automaatselt vastavale kohalikule sagedusele.
Traadita ühenduvus ja Aptus mobiil
Sisseehitatud Wi-Fi võimaldab ACU-d juhtmevabalt ühendada. Arvuteid, sülearvuteid ja nutitelefone saab kasutada ACU-ga ühenduse loomiseks ning süsteemi juhtmevabalt jälgimiseks, juhtimiseks ja sätete muutmiseks. Intellian Aptus mobile on allalaadimiseks saadaval, et pääseda ACU-le Wi-Fi kaudu ja juhtida antenni oma iPhone'ist, iPadist või muudest võrguseadmetest. iPhone ja iPad on Apple Inc. registreeritud kaubamärgid.

Specifications
| MUDEL | i9W |
|---|---|
| OSA # | B4-919W2 |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE TV |
| KASUTUSALA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| BRÄND | INTELLIAN |
| KASUTA TÜÜPI | MERELINE |
| TARVIKUD | ANTENNA |
| ANTENNI SUURUS | 85 cm (33.5 inch) |
| TÖÖTEMPERATUUR | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SAGEDUS | Ku BAND |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KAAL | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Inteliani i9W levikaardid





