Iridium Edge™
In stock
- BRÄND:
- IRIDIUM
- MUDEL:
- EDGE
- OSA #:
- EDGE1601
- ORIGIN:
- Tai
- Warranty:
- 12 KUUD
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-SBD-Modem
Iridium Edge™
Võimaldage oma klientidel kasutada olemasolevaid maapealseid lahendusi sõidukipargi haldamiseks, telemaatikaks, ohutuseks ja muudeks kaugseirerakendusteks läbi Iridium Edge™ – valmis, töökindla satelliitsideseadme, mis täiendab olemasolevaid mobiilsidelahendusi kaherežiimilise ühenduvuse loomiseks. maailma kõige kaugemate ja ligipääsmatumate piirkondade jaoks.
Kiire turule jõudmine on tänapäeva tiheda konkurentsiga sidekeskkonnas ülioluline komponent. Iridium Edge™ on võtmed kätte, keskkonnasõbralik ja vastupidav riistvaraseade, mis vähendab kulusid ja komplikatsioone, mis on seotud satelliidipõhise terminali riistvara arendamise, tootmise ja sertifitseerimisega.
Iridium Edge™ põhiomadused:
- Riistvaravalmidusega seade lihtsaks ja madala riskiga integreerimiseks
- Odav seade taskukohaseks klientidele vastuvõtmiseks
- Satelliidi lisandmoodul tõeliselt globaalseks levialaks
- Valmis saadavus kiireks turule jõudmiseks
- Tugev toiteallikas tööstusrajatiste jaoks
- Keskkonnasõbralik karmide tingimuste jaoks
- 180° vaatenurk ohustatud, osaliselt blokeeritud asukohtade jaoks
- Iridium Short Burst Data℠ (SBD℠) modem Iridiumi parimate võrgueeliste jaoks
Peamised turud:
- Autopargi haldamine
- Kaugjälgimine
- SCADA
- Varade jälgimine
- Merendus
Specifications
| MUDEL | EDGE |
|---|---|
| OSA # | EDGE1601 |
| TOOTE TÜÜP | SATELLITE M2M |
| KASUTUSALA | 100% GLOBAL |
| BRÄND | IRIDIUM |
| VÕRK | IRIDIUM |
| TEENUS | IRIDIUM SBD |
| KASUTA TÜÜPI | FIXED, MERELINE, SÕIDUK |
| TÖÖTEMPERATUUR | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| SAGEDUS | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ASSET TRACKING, ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| SERTIFIKATSIOONID | CE COMPLIANCE, FCC |
| TÄHTKUJU | 66 SATELLIIT |
| PIKKUS | 130 mm (5.11") |
| LAIUS | 80 mm (3.15") |
| SÜGAVUS | 30 mm (1.18") |
| KAAL | 330 grams (11.64 oz) |
Feature
Võrk:
- Sõnumi suurus: 240 baiti (vastuvõtt), 370 baiti (edastus)
- Sagedus: 1616 – 1626,5 MHz
Mehaaniline:
- Mõõdud: 130 mm (P) x 80 mm (L) x 30 mm (K)
- Sissepääsukaitse: IP67
- Külgmised ja alumised kaabli väljapääsud
Keskkonna:
- Töötemperatuuri vahemik: -40C kuni 85C
- Säilitustemperatuuri vahemik: -40C kuni 85C
Liidesed:
- RS232 AT käsuliides
- Sees/väljas juhtliinid
Võimsus:
- Toiteallikas (9-32V), SAE J1455 Koormuskaitstud
- Vastupidise polaarsuse kaitse
- Maksimaalne võimsus: 1,6 W (tipp lühikese ülekande sarivõtte jaoks)
- Madala energiatarbega režiimid: < 100uA
Sertifikaadid:
- Iridium® satelliitvõrgu sertifikaat
- FCC, IC, CE, Austraalia kinnitused
- RoHS-iga ühilduv
Iridiumi globaalne levikaart

Iridium on ainus tõeliselt globaalsete satelliithääle- ja andmesidelahenduste pakkuja, mis katab täielikult maakera (sealhulgas ookeanid, hingamisteed ja polaaralad). Iridium-telefonid pakuvad olulisi sideteenuseid kaugematesse piirkondadesse ja kaugematesse piirkondadesse, kus muud sideviisid pole saadaval.